logo

Cüzdana Sığabilen 50 Gram Ağırlığında Powerbank

mh_tuncmatik_energy_card

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri cihazları sıklıkla şarj etme zorunluluğunun yanı sıra şarj cihazını taşımak da önemli bir sorun haline geldi. Tunçmatik, bu ihtiyaçtan yola çıkarak her an taşınması kolay, cüzdana bile rahatlıkla girebilecek incelikte ve 50 gr ağırlığındaki yeni powerbank çözümü “Energy Card”ı satışa sundu.

Tunçmatik Energy Card, uzun ömürlü lityum-ion bataryası, rahatlıkla taşınabilir kredi kartı inceliğiyle her an iletişimde kalmanızı sağlıyor. 0.8A şarj kapasitesiyle akıllı telefonları entegre micro USB soketiyle ekstra kabloya ihtiyaç duymadan şarj ediyor. Cihaz, esnek USB soketi ve ergonomik yapısı sayesinde şarj sırasında sağladığı rahat kullanımıyla da dikkat çekiyor. Aşırı yük-kısa devre ve yüksek ısı koruma özellikleri ile kendisini ve şarj edilen tüm cihazları güven altına alan Energy Card’da, pil kapasitesini gösteren 4 adet LED bulunuyor.

Tunçmatik’in inceliği ve şık tasarımıyla dikkat çeken şarj cihazı Energy Card’ı Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

Etiketler: » »
Share
2015 Kez Görüntülendi.