logo

Dassault Systèmes ve Hyundai Motor Arasındaki Anlaşma Beş Yıl Daha Uzadı

Dassault Systèmes, CATIA uygulamaları kapsamında Hyundai Motor’la yeni bir tedarik ve bakım anlaşması yaptı. Bu anlaşmayla birlikte Hyundai Motor, yerel ve küresel olarak çeşitlilik arz eden iş ortaklarıyla olan pürüzsüz işbirlikçi teknolojik ilişkilerini geliştirebilecek.

İki şirket arasında yapılan anlaşmanın beş yıl daha uzatılmasıyla, Hyundai Motor’un gelecekteki büyüme ivmesi ve yeni iş alanları desteklenmeye devam edecek.

Dassault Systèmes, Hyundai Motor’un uzun süreli büyüme iş ortağı olarak biliniyor. Son 30 yıldır Hyundai Motor’a teknik destek veren ve CATIA uygulamasını sunan firma bu sayede araçların ve buna bağlı teknolojilerin geliştirilmesine katkıda bulunuyor.

Halihazırda Hyundai Motor grubunun birçok ülkedeki teknik merkezi tarafından kullanılan CATIA, ilk fikir planlama aşamasından tasarım, analiz ve montaja kadar tüm üretim sürecini 3D bir modelde tasarlamak için kullanılan çözümlerin başında geliyor. Ayrıca Hyundai Motor’un ürün geliştirme sürecini kısaltmaya ve maliyetlerini düşürmeye katkıda bulunuyor.

İşletmelerin, orijinal ekipman üreticilerinden tedarik zincirlerine kadar tüm üretim ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan Dassault Systèmes’in CATIA uygulaması ve 3DEXPERIENCE platformu, başarılı ürünler üretmek için en iyi ve en inovatif çözümler arasında bulunuyor.

Dassault Systèmes Asya-Pasifik Başkan Yardımcısı Samson Khaou, Hyundai Motor ile yaptıkları anlaşmanın uzatılmasının, Kore’deki mobilite endüstrisinin, araçların elektrifikasyonuna doğru hızla ilerlediği bir dönemde gerçekleştiğine dikkat çekti. Bu işbirliğinin devamının, elektrikli araç endüstrisindeki yeni değişikliklere daha istikrarlı bir şekilde hazırlanmalarına katkı sunacağını belirten Khaou “Bu ortaklık sayesinde Dassault Systèmes, Hyundai Motor’un küresel otomobil pazarında ve yeni iş alanlarında lider konuma gelmesine yardımcı olacak teknolojiyi ve bilgi birikimini sağlamaya devam edecek” dedi.

www.3ds.com

Dassault Systèmes’in CATIA uygulamaları için: www.3ds.com/products-services/catia

 

Etiketler: » »
Share
159 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?