logo

Defne Telekomünikasyon Ürünlerini Bulut Mimariye Taşıdı

Defne Telekomünikasyon, yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Defne Telekomünikasyon yaptığı son yenilik ile ürünlerini bulut mimariye taşıdı. Defne Telekomünikasyon portföyünde bulunan Çağrı Tamamlama, Mesajlaşma, Akıllı ve Kitlesel Pazarlama, Roaming, Filtreleme, OSS ve KOBİlere yönelik çözümlerini bulut mimariye taşındı.

Gerçek Zamanlı Ölçeklendirme

Ürünlerin bulut mimariye taşınması ile uygulamalar güvenli ve yüksek kaliteli bir ağ altyapısı üzerinden sunulurken, gerçek zamanlı ölçeklendirme yapılması kolaylaşacak. Uygulamaların kullanımına göre herhangi bir fiziki müdahaleye gerek olmadan yatayda ve dikeyde kapasite artışı gerçek zamanlı olarak yapılacak. Bu sayede minimum tutar harcama ile istenen kapasitenin kullanılabilmesi sağlanacak ve kullanıcılar kullandıkları sunucu kapasitesi kadar ödeme yapacaklar.

Altyapı Yönetimi ve Pazara Hızlı Ulaşım

Bulut teknolojisine taşınan ürünleri kullanan kurumlar hem maliyetlerini hem de iş yüklerini düşürüyor. Defne Telekomünikasyon’un deneyimli ekiplerinin düzenli olarak uygulamaları izlemesi ve ekiplerin gerektiği zaman (bakım/yönetim) müdahale etmesi kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Operasyonel ve yatırım (CAPEX/OPEX) harcamalarını düşüren bulut mimari ile müşteriler kullandıkları uygulamalar ile kendi servislerini pazara daha hızlı sunuyorlar. Bu durum özellikle KOBİ’ler ve operatörler için büyük kazançlar getiriyor. Ayrıca ürünlerin buluta taşınması ile On-premise, SaaS (Software as a Service) ve CaaS (Communication as a Service) iş modelleri desteklenmiş oluyor.

Defne Telekomünikasyon Tüm Ürünlerini Mobile World Congress’de Tanıtacak

11 yıldır aralıksız olarak sektörün önemli fuarlarından olan Mobile World Congress’e katılan Defne Telekomünikasyon 27 Şubat – 2 Mart 2017 tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşecek fuarda tamamını buluta taşıdığı ürünlerini 200 ülkeden yaklaşık 85 bin katılımcıyla buluşturacak.

Defne Telekomünikasyon ekibinin 27 Şubat – 2 Mart 2017 tarihlerinde MWC 2017’de ziyaretçilere sunacakları Akıllı Pazarlama Platformu demosunu 5. Hall’deki standları 5G20’de izleyebilirsiniz.

www.defne.com.tr

Etiketler: » » » »
Share
2106 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?