logo

Dell Inspiron 5558 Türkiye’de

mh_dell_insprion_5558

Dell, güçlü bilgisayar ailesi Inspiron 5558’in Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu. Intel’in güçlü işlemci seçenekleriyle çok geniş yelpazede tüketicilerle buluşan cihaz, günümüzün artan günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

İnternette gezinmek, detaylı metinlerin oluşturulması, videoların düzenlenmesi ya da web üzerinden sohbet edilmesi gibi işleri en iyi performansla sunan cihaz, 15,6” ekranıyla raflardaki yerini aldı.

Sunduğu yüksek çözünürlüklü ekranlarıyla öne çıkan cihaz, en kolay yazı yazma deneyimine uygun olarak tasarlandı. FHD 1080p çözünürlüklü ekran seçeneğinin yanı sıra ekran renginin kişiselleştirilmesi için True Color teknolojisi gibi farklı taleplere cevap veren seçenekler de Dell dizüstü bilgisayarlarda yer alıyor.

Dell Türkiye Kategori ve Marka Müdürü Ufuk Tosun “Dell’in dünya çapındaki tecrübesini Türkiye’deki kullanıcıların ihtiyaçlarına göre gözlemliyor ve şekillendiriyoruz. Bu doğrultuda günlük kullanıma en uygun ürünlerimizin başında gelen Inspiron 5000 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkıyoruz. Kolay kullanımının yanı sıra yeni nesil işlemci ve ekran kartları ile performans isteyen video görüşmeler ve oyunlar oldukça kolaylaşıyor. Ayrıca zengin içerik deneyimi de ses ve görüntü kalitesiyle kullanıcılarla buluşuyor” dedi.

Siyah ve gümüş seçenekleriyle Türkiye’deki kullanıcılarla buluşan cihaz, 1299 TL’den başlayan fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

www.dell.com

Etiketler: » »
Share
1199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?