logo

Dell, Ultra İnce Ailesine 27 inç USB-C S2719DC Modelini Ekledi

Dell, ultra ince ailesinin yeni üyesi olan 27 inç USB-C S2719DC modelini IFA 2018’de tanıttı. 600 nit’e kadar parlaklık sunan cihaz, VESA tarafından sertifikalandırılmış DisplayHDR 600 görüntü standardına sahip olmasının yanı sıra entegre Corning Iris Glass ışık kılavuzu plaka (LGP) teknolojisiyle öne çıkıyor.

5,5 mm’lik İnce Tasarım

Monitör, USB Type-C bağlantı özelliğiyle kablo karmaşasını ortadan kaldırarak görüntü, veri ve enerjinin tek bir kaynaktan aktarılabilmesine imkan tanıyor. 5,5 mm’lik ince tasarımına sahip monitör, her açından dikkat çekecek derecede inceliğiyle çalışma veya ev ortamlarıyla uyum sağlıyor. Saten hissi veren gümüş renkli bir kasada, minimalist ve InfinityEdge tasarım sunan monitör, yüksek netlik, canlı kontrast ve geniş renk gamı özellikleriyle, ultra ince ekranında çarpıcı derecede gerçekçi görüntüler vadediyor.

Dell ayrıca IFA 2018’de günlük bilgi işlem gereksinimlerine yönelik temel özelliklere sahip yeni SE Monitörlerini duyurdu. Yeni FHD monitörler (SE2219H, SE2419H ve SE2719H) 21,5 inç, 23,8 inç ve 27 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutunda sunulurken ince çerçeveleriyle de dikkat çekiyor. Ayrıca IPS panele sahip oldukları için geniş görüntüleme açılarında doğru ve güçlü renk performans sağlıyor. Monitörler, kompakt, yerden tasarruf sağlayan bir kaidenin üzerinde titreşimsiz, parlamayan bir ekran olarak sunuluyor. Bu yeni seriyle, Dell tüketici monitörleri yelpazesi artık tamamen yenilenmiş oluyor.

Etiketler: » » »
Share
1543 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?