logo

Develi, Tuzla ViaMarin‘de 2 Yeni Şube Açtı

mh_develi_restaurant

Antep mutfağının asırlık lezzet markası Develi, Tuzla ViaMarin’de Develi Restoran ve Develi Corner olarak hizmete açtığı iki yeni şubesiyle misafirlerini ağırlıyor.

Denize karşı konumuyla dikkati çeken Develi Restoran, deniz tutkunlarının seçtiği bir adres. Unutulmaz tatlarını, denize nazır bir manzara eşliğinde misafirleri ile buluşturan Develi ViaMarin, kapalı alanıyla birlikte aynı anda 600 kişiyi ağırlayabiliyor. 100 kişilik sunum ve toplantı odasıyla özel davetleriniz için de uygun olan Develi, şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor.

Her zaman olduğu gibi küçük misafirlerini de unutmayan Develi, çocukların eğlenceli vakit geçirip, eğitici oyunlar oynayabileceği tam donanımlı oyun odasıyla da Tuzla ViaMarin Restoranı’nda ailece keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Tuzla ViaMarin’de ilk Develi Corner şubesini de hizmete açan marka misafirlerine bu şubesi ile ilk kez fast food konseptinde hizmet veriyor.

Develi, hizmetlerini Samatya, Kalamış, Etiler, Marin, Ataşehir, Florya ve Eminönü şubelerinde de sürdürmeye devam ediyor.

www.develikebap.com

Etiketler: » »
Share
1624 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?