logo

Digiturk, Geleceğin Yayın Platformu İçin Teknoloji Yatırımı Yapıyor

Digiturk, geleceğin teknolojilerine uygun şekilde güncellediği video altyapısını desteklemek için Unified Streaming’i tercih ettiğini duyurdu.

Unified Origin, Digiturk’ü Geleceğin Teknolojilerine Hazırlıyor

Unified Streaming tarafından geliştirilen Unified Origin, Digiturk’ün Türkiye ve yurt dışındaki milyonlarca abonesine kesintisiz yayın izleme keyfini, eşsiz bir izleme deneyimi ile ulaştırmasını sağlayacak. Unified Origin, Digiturk’ün geleceğin teknolojilerine hazır yayın platformunun, tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. Sunulan özellikler arasında çoklu CDN ve çoklu DRM altyapı desteğinin yanı sıra verimli, kullanıcı dostu bir nPVR entegrasyonu da yer alıyor.

Dünya çapında yayın haklarına sahip olduğu birçok spor müsabakasının yanı sıra Türkiye Süper Ligi ve Spor Toto 1. Lig yayınlarının tüm haklarını elinde bulunduran Digiturk, HD, 3D ve 4K yayın teknolojilerinin de ülkeye girmesine öncülük etmişti.

Digiturk CTO’su Hatice Memigüven “Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, kullanıcılarımıza her zaman en iyi izleme deneyimini sunmak istiyoruz. Unified Streaming’in tüm kanallarımız için sunduğu esnek teknoloji, tüm izleyenlerin beklentilerini karşılamamızı sağlayacak” dedi.

Daha Çevik ve Gelişime Açık Bir Digitürk

Digiturk ile gerçekleştirdikleri iş ortaklığından duydukları heyecanı dile getiren Unified Streaming Küresel Satışlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Simon Westbroek “Geleceğin online video teknolojilerine uygun yapısına hazırlanırken, sahip olduğumuz ölçeklenebilir ve kullanıcılarımıza özgü çözümlerimiz, Digiturk’ün daha çevik ve gelişime açık olmasını sağlayacak” dedi.

Unified Streaming hakkında daha fazla bilgi için: www.unified-streaming.com

Etiketler: » » » »
Share
1212 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?