logo

Digiturk’ten Yeni Bir Hizmet: Aylık Faturasız Digiturk

mh_digiturk_aylik_faturasiz

Digiturk, yenilikçi projeleriyle avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. Digiturk, avantaj sağlayan bir yenilik daha getirerek aylık faturasız üyelik hizmetini hayata geçiriyor. Her ay fatura takip etmek istemeyenler ile ödediği kadar izlemek isteyenler için iyi bir alternatif olacak yenilik, üyelerin Digiturk hesaplarına TL yüklemesi yaparak dilediği kadar seyir keyfi yapmasını sağlıyor. Next&NextStar satış noktalarından ve Tekno marketlerden Digiturk uyumlu Next uydu alıcısını satın alanlar, Digiturk üyelik sözleşmelerini imzalayarak üyeliklerini başlatabilecekler.

Yüklediğin TL kadar TV seyretme dönemi başlıyor

“Aylık Faturasız Digiturk” üyeleri, diledikleri Digiturk paketini yükledikleri TL’lerle satın alıp izleyebiliyorlar. Spor Toto Süper Lig’in tüm maçlarının olduğu Lig TV Paketi’ni ister haftalık ister aylık olarak satın alabiliyorlar. Ayrıca 5 film kanalından oluşan Super Paket’i ve İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A Ligi, Fransa Ligue 1, Brezilya Ligi, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague ile ATP Masters 1000 ve Wimbledon Tenis Turnuvaları’dan oluşan Spor Extra Paketi’ni de aylık olarak satın alabiliyorlar.

Digiturk, “Aylık Faturasız Digiturk” uydu alıcısını satın alan herkese ilk 1 ay boyunca “LİG TV Paketi”ni ve 3 ay boyunca Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce kanalın yanı sıra Discovery Channel, National Geographic Channel ve İZ TV gibi 6 belgesel kanalı dahil toplam 11 kanalın olduğu ‘Giriş Paketi’ni hediye olarak sunuyor. Ayrıca, istenilen paketi satın almada, 45 gün geçerli hediye 60 TL de üyelerin Digiturk hesaplarına yükleniyor.

Yeniliklerin ve sektörün lideri Digiturk, “Dilediğin Zaman” ve “Dilediğin Yerde” uygulamalarının ardından “Aylık Faturasız Digiturk” ürünü ile üyelerine kusursuz hizmet sunmak yolunda önemli bir adım daha atmış oluyor. İhtiyaca yönelik esnek bir sistem olan “Aylık Faturasız Digiturk” ile üyeler, herhangi bir taahhüt vermeden, yüklediği TL kadar TV seyretme imkânına kavuşuyor. Sektörde ilklerin öncüsü Digiturk önümüzdeki dönemde de üyelerinin hayatını kolaylaştıran, onlara avantaj sağlayan yeniliklerine devam edecek.

Etiketler: » »
Share
2681 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?