logo

Dijital ve Gerçek Zamanlı Müşteri Geri Bildirimi

mh_pisano_ozkan_aykut_demir

Pisano Kurucu Ortaklarından Özkan Aykut Demir

Günümüzün hızlı, dinamik ve müşteri merkezli pazarlama dünyasında müşteriyle etkileşimlerin ve müşteri memnuniyetinin gerçek zamanlı sağlanması büyük önem taşıyor. Günümüzde çoğu şirket, iyi bir müşteri deneyimi yaratamadığı için, hâli hazırda sahip olduğu müşterileri sadık müşterilere dönüştürme konusunda başarısız oluyor. Pisano, geliştirdiği yazılımla şirketlerin sadık müşterilerinin sayısını artmasına yardımcı oluyor.

Şikayet Kutusu Yerine Dijital ve Gerçek Zamanlı Müşteri Geri Bildirimi

Türkiye’de özellikle bankacılık, restoran, ulaşım, perakende ve otelcilik sektörlerinin önde gelen firmalarına hizmet veren marka, işletmelerin genel anlamda müşteri geribildirimi için sundukları şikayet kutuları, “hizmetimizden memnun kaldınız mı” anketleri yerine dijital ve gerçek zamanlı müşteri geribildirimi alınabilmesine olanak tanıyor. Müşterilerin ne tür sorunlarla karşılaştıklarını anında şirket yetkililerine aktarabiliyor, şirket yetkilileri çözüm için anında aksiyon alabiliyor ve dolayısıyla müşterinin şikayetini sosyal medyaya yansıtmasına gerek kalmadan memnun müşteriler yaratılabiliyor.

Diğer CRM Platformlarıyla Entegre

Markanın kurucu ortaklarından Özkan Aykut Demir “Pisano olarak teknoloji alanındaki öncelikli hedeflerimiz, diğer CRM platformlarının hemen hemen hepsiyle entegrasyon sağlamak, bir mobil platform haline gelmek ve ülkemizde de yeni yeni gelişen “büyük veri analizi” konusuna yatırım yapıp, işletmelere müşterileri hakkında daha da anlamlı veriler verebilmek. Geliştirdiğimiz Uygulama mümkün olan en fazla sayıda müşteriye ulaşmak için tasarlandı. Müşteri ve işletme arasında iletişimin en güçlü olduğu yerde, bir dokunma oluşturuyoruz. Bu dokunma noktaları işletmeler ve onların müşteri profillerine göre tasarlanmış bir masa kartı, bir sticker ya da bir kiosk olabiliyor. Masa kartı ve sticker’ın kullanıldığı yerlerde müşteriler, bir qr-code okutarak ya da kısa bir link yazarak uygulamaya ulaşabiliyorlar. Ve, 3 saniye kadar kısa bir sürede düşüncelerini işletme yetkililerine ulaştırabiliyorlar. İşletme yetkilileri gelen müşteri geri bildirimine göre gerekli aksiyonu alarak müşterilerinin sorunlarına anında çözüm üretebiliyorlar. Kiosk çözümü ise kağıt üzerinde yapılan anketleri daha eğlenceli, daha esnek, daha kolay kullanılabilir ve en önemlisi de daha az maliyetli bir şekilde yaparak, sonuçların gerçek zamanlı olarak görülebilmesini sağlıyor” dedi.

www.pisano.com.tr

Etiketler: » »
Share
1070 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?