logo

Dolunayda Caz Geceleri

mh_the_grand_tarabya

Tatil ruhuna şehirde de yaşamak isteyenler için İstanbul’un en keyifli duraklarından biri olan The Grand Tarabya’nın ikinci katında bulunan Diba Bar, dolunayda caz geceleri düzenliyor. İlk randevu ise 18 Ağustos 2016 tarihinde Purple Hand Band grubuyla! Günümüz popüler yerli ve yabancı parçalarına kendi yorumlarını katan ekip, modern ve dinamik bir üslupla şarkılara hayat katıyor.

Dolunay manzarasında özel sunumlar

Denizin içinde gibi hissedeceğiniz muhteşem manzaralı terasıyla Diba Bar, Dolunay’da caz gecelerine özel bir de ‘caz’ mönüsü sunuyor. Yaratıcı lezzetlerle hazırlanan ‘caz mönüsü’ damağınızı şenlendirirken, birbirinden özel kokteyller, otelin muhteşem manzarası ve gün batımı eşliğindeki müzik ziyafetini keyfe dönüştürüyor.

The Grand Tarabya’nın görkemli geçmişinden izler taşıyan Diba Bar, yaza özel sunumlarla hazırlanan ve daha önce hiçbir yerde denemediğiniz kokteyllerle boğazın esintisine eşlik ediyor. İstanbul akşamlarını keyfe dönüştüren caz geceleri, eylül-ekim ve kasım aylarında da devam edecek. Her Cuma 21.00’de başlayacak caz geceleri, yaklaşık 2 saat boyunca misafirlere unutulmaz saatler yaşatacak.

 www.thegrandtarabya.com

Etiketler: » »
Share
2706 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?