logo

Domino’s Pizza’dan 20 Malzemeli Pizza: Doyuyos

mh_dominos_pizza_doyuyos

Domino’s Pizza, şimdiye kadarki en doyurucu pizzasını yaratmak için yola çıktı ve dünyanın ilk 20 malzemeli pizzasını yarattı: Doyuyos Pizza. Doyuyos Pizza, lezzeti ve pratikliği ile evde ailecek yenen akşam yemeklerine ‘doygun’ bir renk katıyor. Annelerimiz her gün yemek hazırlama rutinine bir mola verip arada rahatlık istediklerinde, akşam yemeği sofralarını Doyuyos ile kuruyor. Bu lezzet, sadece pratikliği ile değil, doyuruculuğu ile de bizim için hep en iyisini düşünen annelerimizin içini rahat ettiriyor. Arkadaşlarla toplanıldığında ise, pizzayı paylaşmanın keyfini 20’ye katlıyor.

Türkiye’deki 20’inci yılını dolduran Domino’s Pizza, artık damak zevkimizi bizden bile iyi biliyor. Bol malzemeli pizzalara olan aşkımızdan ilham alan Doyuyos’un içinde yok yok. Mozzarella, pepperoni, sucuk, sosis, jambon, küp sucuk, misket kebap, soğan, siyah zeytin, yeşilbiber, mantar, mısır, domates, kekik, yöresel baharat, susam, beyaz peynir, jalapeno ve köz biber Domino’s Pizza’nın nefis hamurunda birleşiyor. Bu lezzet 7’den 70’e hepimizi doyuruyor.

Doyuyos Pizza, fırından çıktığı gibi sıcacık ve leziz şekilde bize misafir olmaya hazır. Bu lezzete dominos.com.tr adresine tıklayarak veya mobilden sipariş vererek en hızlı ve en pratik şekilde kavuşabilirsiniz. Dilerseniz de internetten size en yakın şubeyi bulabilir ve Gel-Al servisten pizzanızı almak üzere siparişinizi verebilirsiniz. Böylece siz yolunuza devam ettiğiniz sırada hazırlanan pizzanızı, restorana ulaştığınızda hiç beklemeden alabilirsiniz.

 

Etiketler: »
Share
4353 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?