logo

Dünyanın İletişim Duayenleri İstanbul’da Buluştu

mh_pr_zirvesi

İletişim zirvesi organizasyonu ajanslarından The P World tarafından organize edilen ve 4 yıldır farklı ülkelerde büyük ilgi gören Global PR Trendleri Zirvesi, Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile bu yıl 26-27 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Microsoft, Linkedin, Greenwich Üniversitesi, AkzoNobel, Visit Britain, Cisco, Roche, Lenovo, Airbus Group, BBC ve Fleishman-Hillard gibi öncü kurumların iletişim duayenlerini buluşturan zirve, interaktif oturumlarıyla katılımcılardan tam not aldı. İletişim dünyasındaki son yeniliklerin tartışıldığı Global PR Trendleri Zirvesi’nde itibar inşa etmek, yöneticiler için PR’ın önemi, yeni iletişim çağında bütünsellik ve yaratıcılık, dijital iletişimde zorluklar ve fırsatlar, iletişimin sürekli değişen dünyası, sosyal medyada kriz yönetimi gibi önemli konular detaylı olarak ele alındı.

Excel İletişim Yönetimi Ajans Başkanı Figen İsbir “Excel İletişim Yönetimi olarak 20. yılımızı bitirip 21. yaşını kutladığımız bu dönemde, en prestijli PR buluşmalarından biri olan Global PR Trendleri Zirvesi’nin resmi iş ortaklığını üstlenerek tüm paydaşlarımıza teşekkür etmek istedik. Hedefimiz artık her yıl bu zirvenin Türkiye’de gerçekleşmesine katkıda bulunarak bir gelenek başlatmak. Zirvenin medya sponsorluğunu üstlenen Marketing Türkiye’nin yanı sıra, İDA, KID ve Haberler.com’a da zirveye katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

P World Organizasyon Yöneticisi Kosta Petrov Global PR Trendleri Zirvesi değerli konuşmacılar, katılımcılar ve iş ortakları sayesinde dünyanın en büyük global PR zirvelerinden birine dönüştü. Başta Excel İletişim Yönetimi olmak üzere, zirvemizin bu yıl İstanbul’da gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm destekçilerimize teşekkürlerimizi sunarız. İstanbul hiç şüphesiz Excel İletişim Yönetimi’nin de katkılarıyla Global PR Trendleri Zirvesi’nin vazgeçilmez şehirlerinden biri olacak” dedi.

Marketing Türkiye dergisinin medya sponsorluğunu üstlendiği, Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD), İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) ve Haberler.com’un desteklediği zirve, Türkiye’de PR alanında meslek örgütleri ve sektörel medyayı bir araya getiren ilk global zirve olma ayrıcalığını taşıyor.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2612 Kez Görüntülendi.