logo

Elite World Business Otel’e Yılın En İyi İş Oteli Ödülü

mh_elite_world_business_otel_odul

Dijital moda – yaşam dergisi Evo’s Angels ve Spikerler Platformu Kırmızı Türk Haber Forumu tarafından düzenlenen “Dijital Dünyanın Enleri” Ödül Töreni 4 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile belirlenen Dijital Dünyanın En’leri Ödülleri sahiplerini buldu. Halka açık oylamalar sonucunda dijital dünyada en çok takip edilen kişilerinin ödül aldığı törende bu sene 51 farklı kategoride ödül verildi. Ödül töreninde Yılın En İyi İş Oteli kategorisinin ödülü kapılarını 2014 yılının Ocak ayında açan Florya’daki 5 yıldızlı Elite World Business Otel’in oldu.

Törende ödülü alan Elite World Business Otel Genel Müdürü Hüseyin Faik Alsaç “Elite World Oteller zincirinin dördüncü halkası olarak 2014 yılında hizmete sunduğumuz, business konseptindeki otelimiz Elite World Business Otel ile bu ödüle layık görülmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. 180 odamız, toplam 2000 kişi kapasiteli 12 toplantı salonumuz ile iş dünyasını ağırlıyoruz. Bu güne kadar bir çok organizasyona, konferansa, iş dünyası buluşmalarına ev sahipliği yaparken, konaklama alanında da havaalanına yakın konumumuz nedeniyle yoğun olarak tercih ediliyoruz. Bu başarımızın devam etmesi için de tüm ekibimiz ile aralıksız çalışmaya devam ediyoruz. Dijital Dünyanın En’leri oylamasına tüm katılanlara, saygı değer jüri üyelerine kendim ve tüm ekip arkadaşlarım adına teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
2553 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?