logo

Elite World Otelleri COO’su Orkun Petekçi Oldu

Elite World Otelleri COO’su Orkun Petekçi

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Otelleri’nin yeni COO’su Orkun Petekçi oldu.

Orkun Petekçi Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Orkun Petekçi, kariyer hayatına Mim Hotel İstanbul’da başladı. Ardından Çırağan Palace Kempinski, Conrad İstanbul Bosphorus’da ön büro departmanında görev yaptıktan sonra 5 yıl Hyatt Regency İstanbul’da Ön Büro Departmanı Müdürlüğü görevini üstlendi. 2006 yılında Novotel İstanbul Zeytinburnu Otel’in açılışında Otel Müdür’ü olarak görev aldı, sonrasında Novotel & Ibis İstanbul Zeytinburnu Otelde Genel Müdürlük, son olarak Accor Hotels’de Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak 8 yıl görev yaptı. Petekçi, 2021 yılının Aralık ayı itibariyle Elite World Hotels COO’su olarak görev yapmaktadır.

Elite World Otelleri’nin yeni COO’su Orkun Petekçi, Turizm Sektörü’nde kısa bir sürede yıldız bir marka olan Elite World Hotels’de görev yapmaktan çok büyük bir onur duyduğunu belirterek Çalışma arkadaşlarım ile beraber Elite World markasını en üst seviyelere taşıyacağımıza inanıyorum. Yurtdışına açılarak Türkiye’nin en iyi uluslararası otel zincirlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

Etiketler: »
Share
2052 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?