logo

Elite World Otelleri’nde “Rastgele Balık Keyfi”

mh_elite_world_hotel_rastgele_balik_keyfi

Elite World Otelleri, nefis çilingir sofrası mezeleri, zengin balık ve tatlı çeşitlerinin benzersiz sunumuyla buluşmak isteyenler için özel bir etkinlik gerçekleştiriyor. Elite World İstanbul Otel The Brasserie Restoran ve Elite World Business Otel L’oliva Restoran’da gerçekleşecek etkinlik, 20 Kasım – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında balık ve meze severleri bir araya getiriyor olacak. Her yıl çok yüksek bir katılımla, geleneksel olarak düzenlenen “Rastgele Balık Keyfi” etkinliği kapsamında, Taksim’deki Elite World İstanbul Otel’de 20 Kasım, 27 Kasım ve 04 Aralık akşamları Anason Grubu da sahne alıp, keyifli müzikleri ile sunulan lezzetlere eşlik ediyor olacak.

Rastgele Balık Keyfi menüsünde Ermeni pilakisi, yaprak sarma, muhammara, yoğurtu patlıcan salata, haydari, acılı ezme, havuç tarator, ezine peyniri, soslu hamsi, domates, salatalık gibi lezzetlerin yer aldığı çilingir serpme meze çeşitleri, özel sunumları ile deniz levreği ya da deniz çuprası, balıkçının tatlıları olarak da limonlu helva tarama veya taze meyveli irmik helvası yer alıyor.

Sürprizler ve hediyeler ile renklenecek bu yıl ki Rastgele Balık Keyfi etkinlik menü bedeli 80 TL ile 99 TL arasında değişiyor.

Yapmak isteyenlere Rastgele Balık workshop’u…

Ayrıca Rastgele Balık Keyfi etkinliği kapsamında, balık mezelerine meraklılar için özel bir workshop da düzenleniyor olacak. Elite World Otelleri’nin ödüllü Executive Şefi Mithat Yalçınkaya tarafından 21 Kasım günü gerçekleştirilecek workshop’ta deniz ürünleri ile eşsiz lezzette balık mezeleri yapılacak. Rastgele Balık Keyfi etkinliğine katılanlar workshopa bedelsiz olarak katılabilecekler.

www.eliteworldhotels.com.tr

Etiketler: » » »
Share
3775 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?