logo

Entera İletişim’den Ziraat Katılım Bankası’na Faks Haberleşmesi Çözümü

jenerik_data_fax_gonderme

Entera, kurumsal iş haberleşmesi çözümleriyle her sektörden binlerce kurum ve kuruluşun eFaks, SMS, email pazarlama, IVR/IVN, faks sunucusu ve benzeri ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu kapsamda kurumsal ölçekte eFaks yazılımını da geliştiren Entera, on-premises hizmet sağladığı onlarca kuruma Ziraat Bankası’ndan sonra Ziraat Katılım Bankası’nı da ekledi.

Entera, Türkiye’deki en fazla şube ve çalışan sayısına sahip Ziraat Bankası’na özel olarak Avrupa’nın en büyük efaks dönüşüm projesini dört ay gibi kısa bir sürede tamamlamıştı.

 Ziraat Bankasından sonra yeni kurulan ve Türkiye’nin en büyük Katılım Bankası olma hedefiyle yola çıkan Ziraat Katılım Bankası da eFaks çözümü olarak Entera’yı tercih etti.

Efaks projesi kapsamında, bankanın bütün faks trafiği merkezde kayıt altına alınıyor ve bankaya ait döküman yönetim sistemleri, “core banking” uygulamaları ve banka nezdinde kullanılan tüm faks cihazları ile tam entegrasyon sağlanıyor.

Banka gibi hatalara, bilgi kayıplarına müsadesi olmayan bir sektörde güçlü bir teknolojik alt yapı ile faks trafiği elektronik ortamda yönetilirken, arşiv sistemi giden ve gelen fakslara kolaylıkla erişim rahatlığı, banka için büyük kolaylık, zaman tasarrufu, verimlilik ve güvenlik sağladı.

Etiketler: »
Share
3017 Kez Görüntülendi.