logo

Epson, Yüksek Kalitede Tarama Yapan Perfection V800’ü Tanıttı

mh_epson_perfection_v800

6400 dpi çözünürlükte tarama ve dijital arşivleme imkanı sunan Epson Perfection V800 tarayıcı ile değerli anılarınızı yüksek kalitede saklayın.

Epson Perfection V800, neredeyse hiç ısınma süresi gerektirmez ve hızlı ve yüksek kaliteli sonuçların verilmesine yardımcı olmak için yüksek kaliteli film tutucular içerir. Daha fazla netlik için, film ve fotoğraflardaki toz ve çizikler otomatik olarak yok edilir.

Çözünürlük seçeneği

Cihaz, yansıtmalı fotoğraf tarama için 4800 dpi’ye kadar ve film tutucuları kullanarak tarama yapılırken 6400 dpi optik çözünürlük ile optimum lensi otomatik olarak seçen çift lensli bir sisteme sahiptir.

Her kaynaktan tarama yapın

Ayarlanabilir yükseklik kontrollerine ve sağlam tasarımlara sahip, gelişmiş film tutucular sayesinde 35 mm film şeritlerini ve slaytları, orta formattaki ve 4×5 inç geniş formattaki filmleri hassas odaklanmayla tarayabilirsiniz. Ayrıca cihaz doğrudan tarayıcı camının üzerine yerleştirildiği zaman 8×10 inçe kadar standart olmayan film formatlarını da destekler.

Fotoğraflar ilk günkü gibi

Cihazın otomatik düzeltme ve doğru tonlama özellikleri sayesinde eski fotoğraflarınız neredeyse ilk günkü orijinalliğine kavuşuyor. Digital ICE teknolojisi, resimleri ilk çekildikleri güzelliğe döndürmek için filmlerdeki ve fotoğraflardaki toz, saç, çizik ve parmak izi gibi kusurları otomatik olarak yok eder. Ayrıca, 4.0 DMax optik yoğunluk sayesinde mükemmel ton üretimi sunar. Cihaz, orijinal görüntünün gerçek ton aralığını tespit edebilir ve etkileyici bir ayrıntıyı ortaya çıkarmak için resimlerin en aydınlık ve en karanlık alanlarının doğru şekilde yeniden oluşturulmasını destekler.

Sıfır ısınma süresi

Epson’un ReadyScan teknolojisi, ısınma süresi bir saniyeden daha kısa olan bir LED ışık kaynağına sahiptir, böylece tarama işlemi neredeyse hemen başlayabilir. Çok düşük güç tüketimi ile enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca, Epson Tarama özelliğinin yanı sıra, gelişmiş tarama özellikleri için cihaz, SilverFast SE 8 yazılımına da sahiptir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 759 $+KDV

Etiketler: » » »
Share
2121 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?