logo

Etna Steak Restoran’da Yaza Uygun Lezzetler

mh_etna_staek_restaurant

Etna Steak Restaurant, misafirlerine keyifli bir yemek ve nezih bir eğlence imkânı sunuyor. Sortie’nin içinde yer alan, rahat ve şık konsepti ile dikkat çeken Etna Steak Restaurant’ın başarısında işletmeci Enver Polatlı, yeni lezzetler keşfetme tutkunu işadamı Serdar Uşaklı ile ünlü şef Kemal Kabadayı’nın el ele vermesi yatıyor.

Tecrübeli Kadro, Kaliteli Lezzetler…

Tecrübeli bir kadroya sahip olan Etna Steak Restaurant’ın mutfağının başında Çırağan Sarayı ve Borsa Restoran’da uzun yıllar çalışmış olan ödüllü şef Kemal Kabadayı yer alıyor. Etna Steak Restoran’ın kurucusu işadamı Serdar Uşaklı da gastronomi alanına dair bilgileri ile restorana artı değer katıyor. Dünya mutfağı ile Steak House’u bir araya getiren Etna Steak Restoran, Çubuklu 29, Zihni, Reina, gibi mekânlarda yöneticilik yapmış olan isim Enver Polatlı tarafından yönetiliyor.

Yaz mevsimine uygun, lezzetli ve hafif lezzetler

Etna Steak Restaurant’ın doğal ürünlerin kullanıldığı, aylar süren titiz çalışma ile hazırlanan özel menüsünde damakta iz bırakan lezzet Etna Lokum ön plana çıkıyor. Güzel manzarası, doyurucu, sağlıklı ve lezzetli seçimlerin yer aldığı menüsünün yanı sıra egzotik kokteyller, özel şarap koleksiyonları ve limitsiz yerli içki servisleri de mekânı cezbedici kılan özelliklerden.

Başlangıç Tabağı: 8 Çeşit Serpme Meze

Ara Sıcak: Etna Börek, Mitte Köfte

Salata: Mevsim Salata

Ana Yemek (Seçmeli): Dağ Kekikli Tavuk Izgara, Etna Lokum, Etna Köfte

Tatlı: Mevsim Meyveleri

İçecek: Limitsiz İçecek

Menü Fiyatı: 170 TL

Adres: Muallim Naci Cad. No: 54   Kuruçeşme – Beşiktaş / İstanbul

www.etnasteak.com

Etiketler: » » » » »
Share
2884 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?