logo

Fibabanka’nın Mobil Bankacılık Uygulaması Hazır

mh_fibabanka_mobil

Fibabanka, böylece tüm müşterilerinin bankacılık işlemlerini her an, her yerden mobil cihazları ile hızlı ve ücretsiz bir şekilde yapmasına imkan sağlıyor.

Uygulama ile ilk defa Fibabanka İnternet Bankacılığı’nda kullanılan “Akıllı Arama” seçeneği, Mobil Bankacılık alanında da hayata geçiyor. Müşteriler, Android ve IOS mobil cihazlarında ekranlarındaki arama çubuğuna yazacakları tek bir kelime ile istedikleri işlemlere hızlıca ulaşabiliyorlar.

Mobil Bankacılık Uygulaması’nın bir diğer avantajı ise KOBİ müşterilere özel bir hizmet anlayışı sunması. İlk kez bir bankanın mobil uygulaması KOBİ’lere özel bir giriş opsiyonu sunuyor ve çek başta olmak üzere KOBİ’ye özel ihtiyaçlara cevap veriyor.

Fibabanka müşterileri ayrıca Mobil Bankacılık ana ekranından 444 88 88 Fibabanka Çağrı Merkezi’ne ve Fibabanka Sosyal Medya hesaplarına da kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Fibabanka Mobil Bankacılık hakkında bilgi veren Perakende Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Ergun “Biz Fibabanka olarak, bankacılık hizmetleriyle mobil teknolojileri bir araya getiren ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler üretmeyi seviyoruz ve uyguluyoruz. Mobil bankacılık hizmetimizle yenilikçi ve hızlı bankacılık anlayışımızı daha da geliştirmiş olduk. KOBİ müşterilerimizin de kendilerini özel hissedecekleri bir platform oldu. Bundan sonra da teknolojik yeniliklerle müşterilerimize yeni hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
3193 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?