logo

Fitbit’in Akıllı Bilekliği Charge 4 Türkiye’de

Bilkom, distribütörü olduğu Fitbit’in yeni modeli Fitbit Charge 4 ürününü satışa sundu. Dahili GPS, Active Zone Minutes, Spotify gibi yeni özellikleriyle Fitbit Charge 4, Fitbit’in en gelişmiş sensör & özellik kombinasyonuna sahip. Fitbit Charge 4 şık tasarımı, yüzmeye dayanıklılığı ve 7 güne kadar pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Active Zone Minutes Özelliği

Fitbit’in yeni geliştirdiği ve şimdilik sadece Charge 4’de bulunan “Active Zone Minutes” özelliği, spor yaparken ya da aktif olunan anlarda geçirilen süreyi, dinlenme kalp atış hızını ve yaş bilgilerini baz alarak analiz ediyor. Otomatik egzersiz algılama özelliği ile birçok farklı aktiviteyi tanıyarak takip eden Charge 4, Aktif Alan Süresi ile yeni bir kişisel ölçüm standardı getiriyor. Ayrıca önde gelen sağlık kuruluşlarının önerileri de baz alınarak haftalık olarak 150 dakikalık bir hedef için kullanıcıları motive ediyor. Böylelikle egzersizlerin sağlığınıza etkilerini daha detaylı inceleyebiliyorsunuz.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya “Sağlık ölçümlerinin daha da önem kazandığı bu günlerde herkes için kişiselleştirilmiş ve detaylı incelenen veriler çok değerli. Bu yeni ve ilham verici akıllı bilekliği Bilkom güvencesiyle tüm Türkiye’ye sunmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Fitbit Premium seçenekleri genişledi ve Fitbit platformu değer kazandı

Fitbit uygulamasında 40 yeni Premium içerik sunuluyor. Buna ek olarak, Fitbit Premium’a yeni üye olanlar, uygulamayı 90 gün boyunca ücretsiz deneyebiliyor. Deneme süresince kişiselleştirilmiş sağlık bilgileri, rehberlik, gelişmiş uyku araçları, özelleştirilmiş programlar ve barre3, Daily Burn, obé fitness, Physique 57, POPSUGAR ve Yoga Studio: Mind & Body gibi 200’den fazla çalışmaya erişilebiliyor. Premium’un kullanılamadığı bölgelerde olup henüz Fitbit Coach’u denemeyenler de, telefonda veya bilgisayarlarda video antrenmanları izleyebilecekleri 90 günlük ücretsiz deneme sürümüne Fitbit mobil uygulamasından erişebilecekler.

Fiyat, piyasaya çıkış tarihi ve aksesuarlar

Charge 4 ve Charge 4 Special Edition, Vodafone’da satışa sunuldu. Haziran sonu itibariyle Arçelik, Medimartk, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon ve Trendyol’da satışa sunulacak. Charge 4, 1.099 TL fiyatla siyah, bordo ve lacivert renk seçenekleriyle tüketicilere sunulacak. Charge 4 Special Edition ise 1.299 TL fiyatla, özel granit reflektör/siyah dokuma kayış ve egzersiz ya da daha spor bir görünüm için klasik siyah kayışla satışa çıkacak.

https://www.bilkom.com.tr/

Etiketler: » » »
Share
3017 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?