logo

Gaming İstanbul 2017’de Bol Ödüllü Eğlence Devam Ediyor

Gaming İstanbul 2017’nin Gamecell sahnelerinde, dolu dolu ve bol ödüllü geçen ilk gününün ardından, ikinci günde etkinlikler artarak devam ediyor. Önümüzdeki günlerde katılımcıları sürpriz konuklar ve çeşitli ödüller bekliyor.

İlk gün olduğu gibi Cuma, Cumartesi, Pazar günleri boyunca Monster Notebook deneyim alanında, Buzz tarafından seçilen yılın en iyi oyunları deneyimlenebilecek. Bu katılımı gösteren oyunculara ise Monster’a ait anahtarlık ve birçok ödül verilecek.

3 Şubat Cuma günü “Fedupsamania” hayranlarıyla keyifli bir söyleşi yaptı ve özleyenleri için “Eşek Kadar Adamlar” 17:00’de sahnede yer aldı. Ayrıca GIST ana sahnede merakla beklenen Monster Notebook’un teknoloji sponsorluğu ile gerçekleşen Gamecell Hive League of Legends Turnuvası’nın görkemli finali ile devam etti, Victorious Ace ve Team Cappadocia karşı karşıya geldi.

4 Şubat Cumartesi günü 4.000$ ödül havuzlu Vainglory Turnuvası finali gerçekleşirken, 16:00’da yakından tanıdığımız Ferit “wtcnn” Karakaya ve son dönemin konuşulan e-spor takımı P3P E-Sports saat tam 14:00’da katılımcılarla buluşacak.

5 Şubat Pazar günü bu sefer sahnede saat 12:00’de “Berker “gAndhi” Kubat’ı Yenebilir misin” yarışması, 13:00’te No:70 Lansmanı, 16:00’da ise Oyun Portal ile bir söyleşi gerçekleşecek.

Tüm bu etkinlikler dolu dolu geçerken, oyuncular bir yandan Gamecell standının ekran sponsoru olan Samsung monitörlerde zengin oyun deneyimi yaşarken diğer tarafta Logitech G ekipmanlarını kullanma şansına sahip olacaklar.

www.monsternotebook.com.tr

www.gamecell.com

Etiketler: » »
Share
1665 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?