logo

GESOB ve Uyumsoft Arasında e-Dönüşümde İşbirliği

Soldan sağa: Uyumsoft İş Geliştirme Yöneticisi Zehra Atamer, GESOB Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özcan, Uyumsoft Bölge İş Ortağı Rüzgar Elektronik Genel Müdürü Hüseyin Orhan

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) ile Uyumsoft arasında e-Dönüşümde işbirliği yapıldı. İşbirliği kapsamında, Uyumsoft’un e-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter) uygulamaları ve ticari yazılım çözümleri ile GESOB bünyesindeki 70 odanın yaklaşık 40 bin üyesinin uçtan uca dijital dönüşümünün sağlanması hedefleniyor. İşbirliği protokolü imza törenine GESOB Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özcan, Uyumsoft İş Geliştirme Yöneticisi Zehra Atamer, Uyumsoft Bölge İş Ortağı Rüzgar Elektronik Genel Müdürü Hüseyin Orhan ve iki kurumun üst düzey yöneticileri katıldı.

GESOB üyelerinin uçtan uca dijital dönüşümü hedefleniyor

e-Dönüşümde işbirliğini değerlendiren GESOB Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özcan “Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 22 Ocak 2022 tarihli yayınlanan 509 sıra nolu Vergi Usul Kanunu (VUK) Tebliği’ne göre, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye uygulamalarında yeni dönem başladı ve kapsam genişlemeye devam ediyor. Bu nedenle, GESOB üyelerimizin e-Dönüşüm süreçlerini başarılı bir şekilde uçtan uca yönetmeleri için, Uyumsoft ile işbirliği yapıldı. İşbirliğinin, üyelerimize ve şehrimize hayırlı olmasını dileriz” dedi.

İşbirliği hakkında bilgiler veren Uyumsoft İş Geliştirme Yöneticisi Zehra Atamer “Türkiye’nin öncü teknoloji ve inovasyon şirketi olarak, 100 binin üzerindeki yerli ve global işletmenin uçtan uca dijital dönüşümünü sağlıyoruz. 509 VUK Genel Tebliği kapsamında, GESOB ile işbirliği protokolü imzaladık. Birliğin üyelerine, e-Belge uygulamaları ve ticari yazılım çözümlerimizle hizmet vererek, dijital dönüşümlerini hızla gerçekleştirmelerini sağlayacağız. İşbirliğinin ekonomimize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

İşbirliğini değerlendiren Uyumsoft Bölge İş Ortağı Rüzgar Elektronik Genel Müdürü Hüseyin Orhan “Gaziantep’imiz için iki kurum arasındaki işbirliği hayırlı olsun. Gaziantep’imizin dijital dönüşümüne Uyumsoft ile katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler: » » » »
Share
84 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?