logo

HONOR Magic 5 Pro, Standart Kalıpların Ötesinde

HONOR, vizyonu doğrultusunda geliştirdiği ürünler ile birçok kullanıcı tarafından yüksek talep görmeye devam ediyor.

Güçlü Ar-Ge Çalışmalarının Bir Yansıması

Üst düzey Ar-Ge gücünün başarılı bir çıktısı olan HONOR Magic 5 Pro, kullanıcısına sunduğu özellikler sayesinde standart kalıpların ötesine geçiyor. 6,81 inç QHD+ LTPO OLED 120 Hz. ekran kalitesine sahip olan cihaz, alanında bir ilk olarak ekstra güçlendirilmiş 5100 mAh’lık bataryası ile kullanıcısına uzun süre yetecek pil ömrü sunuyor. Sadece bir telefon olmaktan da ileriye geçen cihaz, 50 MP + 50 MP + 50 MP + 3D TOF özelliklerine sahip arka kamerası ve 12 MP + 3D TOF özelliklerine sahip ön kamerası ile kullanıcılarını üst düzey çekim kalitesi ile buluşturuyor. 4K HDR10 video çekim kalitesi ve 10 bit ve FHD/23 FPS film modu ile kullanıcısının en özel anlarını üst düzey çekim kalitesi ile ölümsüzleştiren cihaz, Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinin sağladığı performansı karşısında kullanıcılarında iz bırakıyor.

4K/30FPS Kamera Performansı

Geliştirilmiş kamerasıyla kullanıcılarına kaliteli fotoğraf ve video çekim deneyimi sunan cihaz, 4k/30FPS performansı ile geniş açı ve gece modunda eşsiz çekim deneyimini kullanıcıları ile buluşturuyor. 3.5x, 10x, 50x ve 100x yakınlaştırılabilen kamerası en ince detaylandırmaları dahi kullanıcısının gözleri önüne seriyor. Adreno 740 grafik kartına ve 12GB bellek kapasitesine sahip olan cihaz, içeriğindeki donanımlar sayesinde kullanıcılarına harika bir performans sunuyor.

Hedef, Pazarda Büyümek 

Ar-Ge çalışmalarının ışığında gerçekleştirdiği yenilikçi ürün portföyünü her geçen yıl büyüten HONOR, 3 yıl içerisinde pazar payını ciddi bir şekilde arttırmayı hedefliyor. Alanında yeni olan birçok teknolojik gelişmeye öncülük etmesi ve ileriye dönük teknolojileri sayesinde kullanıcılarının yaşam kalitesini de güçlendirmeyi başarıyor. Çalışanlarının yüzde 25’inin Ar-Ge çalışmalarında görev aldığı HONOR, bu alana yaptığı yatırımlarla kısa zamanda Çin’de Ar-Ge çalışmalarına en çok yatırım yapan şirketler arasında 6. sırada yerini almayı başardı. Bu alanda hiç görülmemiş bir performansla global pazardaki hedeflerine emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Etiketler:
Share
254 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?