logo

HotelsPro’nun Genel Müdürlüğü Nevgül Bilsel Safkan’a Emanet

mh_hotelpro_nevgul_bilsel_safkan

HotelsPro Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan

MetGlobal Şirketler Grubu’nun seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro’da Genel Müdürlük görevine Nevgül Bilsel Safkan getirildi. 25 yıla yakın iş deneyiminin büyük bölümünde sektörlerinin şirketlerinde üst düzey yönetici olarak görev alan Safkan, HotelsPro’nun Londra, Shanghai, Orlando, Dubai ve İstanbul ofislerinin işleyişinden sorumlu olacak. Safkan’ın e-ticaret, işletme stratejisi, perakende, finansal analiz ve raporlama, finansal yönetim, denetim ve iş geliştirme gibi alanlarda uzmanlığı bulunuyor.

1989’da Avusturya Lisesi’nden mezun olan Safkan, 1993’te İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nü ve 2003’te Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA Programı’nı tamamladı. Aynı yıl Arthur Andersen’de denetim bölümünde kariyerine başlayan Safkan, Superonline, Paxar Türkiye ve Sabancı Holding gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde yönetici olarak pek çok görev üstlendi. Son olarak Kliksa İç ve Dış Tic. A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapan Safkan, 2016 yılının 3. çeyreğinde MetGlobal Şirketler Grubu Ailesi’ne katıldı.

Nevgül Bilsel Safkan’ın bünyelerine katılmasıyla ilgili açıklamada bulunan Metglobal CEO’su Metin Altun “Türkiye’nin güçlü markalarında yöneticilik yaparak önemli başarılara imza atan Nevgül Bilsel Safkan’ın Metglobal ailesine katılmasından mutluluk duyduk. Hali hazırda dünyanın sayılı seyahat toptancılarından biri olan HotelsPro’nun hedeflerine, Nevgül Hanım’ın katkılarıyla daha da hızlı ulaşacağını umuyoruz. Metglobal ve HotelsPro ailesi olarak Nevgül Hanım’a aramıza hoş geldiniz diyoruz” dedi.

Etiketler: » » »
Share
2032 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?