logo

HTC’den Yeni Akıllı Telefon: One M9+

mh_htc_one_m9

HTC, HTC One ailesinin en son ve en gelişmiş üyesi HTC One M9+ akıllı telefon modeli Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu.

HTC’nin tek parça ikonik metal tasarımını kullanan HTC One M9+, yeni parmak izi güvenlikli 5.2 inçlik 2K ekranı ve HTC Dolby Audio destekli BoomSound surround ses sistemi gibi geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. HTC’nin yeni ve gelişmiş Duo Kamerası, en ince detaylarla, en yüksek kaliteye sahip profesyonel fotoğraflar vaat ediyor. Son olarak, 2 TB’lık geniş microSD depolama kapasitesi, en değerli anıları uzun süre güvenli şekilde saklama ve her zaman yanında taşıma imkânı tanıyor.

HTC One M9+ kullanıcılarını tasarım şölenine davet ediyor

HTC’nin kusursuzluk anlayışının bir ürünü olan cihaz performans, dayanıklılık ve üst düzey işçiliği bir araya getiriyor. Ödüllü HTC One M7 ve HTC One M8’in en önemli özelliklerini bir araya getiren cihaz, keskin metal kenarlara sahip zarif kıvrımlarıyla mücevher gibi ikonik bir tasarım sunuyor. Tamamen metal yekpare gövde tasarımı, hassas üretim ve üst düzey işçiliğin göz alıcı şekilde bir araya gelmesi ile oluşuyor. Çift tonlu gümüş ve kırmızı yüzeyinin altın rengindeki cilalı kenarları, parlak ve canlı ekranı çevreliyor.

HTC Sense 7: üstün kişiselleştirme deneyimi

Cihaz, mobil yaşamı zenginleştirmek üzere kontrolü tamamen kullanıcıya veriyor. HTC Sense 7, uygulamalar, renk şemaları, arka plan görünümü, en sevilen fotoğrafları analiz etme özelliği yüksek düzeyde kişiselleştirme deneyimi sağlıyor. Aynı zamanda, seyahatlerde her zaman iyi bir yol arkadaşı olan cihaz, sıkça ihtiyaç duyulan özelliklere tek bir tıklama kadar yakın olmayı ve o anki konumu baz alarak gerekli olabilecek uygulamaları sunarak ana ekranı ihtiyaca göre yeniden düzenliyor.

Hem fotoğraf çekin hem yaratın

Yaratıcı ve eğlenceli fotoğraflar çekmeyi kolaylaştıran cihazın üzerindeki fotoğraf makinesi her anı muhteşem kalitede yakalayarak o anları tekrar tekrar yaşamaya imkân vermek üzere tasarlandı. Derinliği ölçen sensör UFocus, görüntüde yer alan bilgileri işleyerek odak noktasını seçmeye ve profesyonel portreler yaratmaya imkân veriyor. Kopyala ve yapıştır özelliği, kişiyi bir fotoğraftan alıp bir diğerine yapıştırmaya olanak tanıyor. Sadece ekranı çevirerek fotoğrafları farklı bir açıdan görüntülemeyi sağlayan Dimension Plus ise fotoğraflara yeni bir bakış açısı kazandırarak üst düzey bir 3D deneyimi sağlıyor. Eşsiz bir yol arkadaşı olan cihaz, yeni ve geliştirilmiş HTC UltraPixel, dinamik otomatik pozlandırmalı selfie kamerası ile her türlü ışık koşulunda daha net, daha doğal ve dengeli otoportreler sağlıyor. Cihaz, her karmaşık detaya vurgu yaparak, nefes kesici fotoğraf ve canlı videoları 4K’ya kadar çözünürlükte yakalayarak gişe rekorları kıran filmlere dahi taş çıkartan bir 20 megapiksellik Duo Kamera ile birlikte sunuluyor

Hayatının filmini kendin çek, müzik ekle ve paylaş

HTC’nin EYE Experience yazılımına sahip HTC Sense 7, yaratıcı fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor. Aralarında Shapes, Prismatic ve Elements’in de yer aldığı çok sayıda yeni düzenleme efekti her çekimde biraz daha kişisel yaratıcılık eklemeye imkân veriyor. Zoe uygulaması ile yaratılan videolara seçilen müzikler de eklenebiliyor.

Heyecan verici ses: Farkı duyun

Cihaz, HTC BoomSound sayesinde gerçek yaşamı aratmayan bir ses kalitesi sunuyor. HTC One ailesinin artık 5.1 kanal Dolby Audio surround ses simülasyonu ile birleştirilen öne bakan çift hoparlörü çok boyutlu sinematik dinleme deneyimi sunuyor. HTC BoomSound ve Dolby Audio’nun birleştirilmesi, kulaklıkları veya harici hoparlörleri takmadan dahi sinema salonunu aratmayan ve CD kalitesini aşan ses kalitesi ile muhteşem bir müzik deneyimi yaşatıyor.

HTC One M9+, TV’ye ve harici hoparlöre bağlanıyor

Akıllı telefonlar, artık hızla ev eğlencesi merkezi haline gelirken, cihaz, HTC Connect özelliği ile multimedya deneyimini telefonun ötesine taşıyor. Ekran üzerinde üç parmakla kaydırma işlemi, telefonu, uyumlu TV’lere veya harici hoparlörlere bağlıyor. HTC Connect çalma listesi özelliği ise akıllı telefondan çok sayıda cihaza içerik aktarma imkânı sunuyor.

Etiketler: » » »
Share
1102 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?