logo

Hyatt ve Zincirin Tüm Otellerinde Ücretsiz İnternet

mh_hyatt_ucretsiz_internet

Grand Hyatt Istanbul, Park Hyatt Istanbul –  Maçka Palas ve zincirin İstanbul’daki en yeni oteli Hyatt Regency Istanbul Ataköy yaptıkları ortak bir açıklama ile dünyadaki tüm Hyatt otel ve tatil köylerinde odalarda ve ortak alanlarda misafirlerine ücretsiz kablosuz İnternet hizmeti sunmaya başladığını açıkladı. Ön koşul aranmaksızın, bütün rezervasyonlarda geçerli olacak bu hizmet, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyor. Misafirler, odalarında ve restoranlar, spa, spor salonu gibi otelde yer alan ortak alanlarda ücretsiz kablosuz internet bağlantısına sahip olacak.

Bölge Direktörü Jacques Morand “İnternet bağlantısı, günümüz dünyasında zorunlu bir ihtiyaç. Hyatt Grup olarak misafirlerimize, odalarda ve ortak alanlarda kablosuz internet hizmeti sunmaya başladığımız için çok mutluyuz. Üstelik bu hizmeti hiçbir koşul aramaksızın sunuyoruz. İstanbul’da bulunan üç otelimiz stratejik konumlarda yer alıyor ve binlerce misafirimizin seyahatleri sırasında konaklamalarına, buluşmalarına ve etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. İş ve keyif amaçlı seyahat eden misafirlerimizin büyük bölümü hayatlarında farklı bir hıza sahip, bizlere zamanın en değerli hazine olduğunu söyleyen kişilerden oluşuyor. Misafirlerimiz için internet bağlantısının olmazsa olmaz bir hizmet niteliği taşıdığını biliyoruz. Verimli çalışmalarının, hayatlarıyla bağlantılarını koparmamalarının yolu internetten geçiyor. Hayatın paylaştıkça güzel olduğuna inandığımız için, misafirlerimize misafir odalarında ve ortak alanlarda ücretsiz internet hizmeti sunuyoruz” dedi.

İstanbul’da yer alan Hyatt Gruba ait üç otelde 2Mbps hızındaki ücretsiz internet bağlantısının yanı sıra daha hızlı bir internet erişimine ihtiyaç duyan misafirler için ücret karşılığında 5 Mbps hıza sahip premium paket seçeniği de mevcut. Standart bağlantı hizmeti e-posta ve sosyal medya erişimi, internette gezinme imkanı sağlarken, premium bağlantı paketi ise, oyun oynama, internet üzerinden video veya film izleme gibi daha fazla bant genişliği gerektiren kullanımlar için uygundur. Platinum ve Diamond Hyatt Gold Passport üyeleri, misafir odaları ve sosyal alanlarda ücret ödemeden premium kablosuz internet bağlantı hizmetinden yararlanabilecekler.

Ücretsiz kablosuz bağlantı, tüm misafir odaları, lobi ve otel tarafından işletilen restoranlarda sunulmakla birlikte, bant genişliği ihtiyacının katılımcı sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebildiği toplantı odalarını kapsamamaktadır.

Etiketler: » » » » »
Share
1478 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?