logo

Inforte Bilişim, Kadrosunu Armağan Zaloğlu İle Güçlendirdi

Inforte Bilişim Armağan Zaloğlu

Inforte Bilişim, ivmeli büyümesini insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar ile sürdürüyor. Yeni transferlerle ekibini güçlendiren kurum, danışmanlık ekibine sektörün değerli ve tecrübeli ismi Armağan Zaloğlu’yu dahil etti.

Temsilcisi olduğu lider markaları ile bilişim güvenliği ve siber güvenlik konularında, katma değerli distribütör kimliği ile Bilişim Sektörü’nde oldukça değerli bir geçmişe sahip olan Inforte, insan kaynağı yatırımları ile dikkatleri çekiyor. Yeni döneme çok sıkı bir biçimde hazırlanan ve kurumsal gelişim ve yenilikçi büyüme birimini Zaloğlu’na emanet eden kurum, hızlı ve istikrarlı büyümesini, 2023’te de sürdürmeyi hedefliyor.

Armağan Zaloğlu Kimdir?

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi, İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Armağan Zaloğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi ve SKEMA Business School’da yüksek lisans derecelerini tamamladı. Ardından Stirling Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik master programını bitirerek eğitim hayatını tamamladı. Profesyonel iş yaşamına McAfee’de, Ülke Müdürü olarak başlayan Zaloğlu, yine aynı firmada Bölgesel Direktörlük görevini üstlendi. 11 yılın ardından, Blue Coat Ülke Müdürlüğü görevini üstlenen Zaloğlu, Damballa, Picus gibi kurumlarda çok değerli projelere imza attı. Zaloğlu, 2022 senesinde Inforte Bilişim bünyesine dahil olmuştur.

Bilişim Sektörü’nün tanınan ismi Zaloğlu; bu görevde bulunmaktan gurur duyduğunu ve Inforte’yi geleceğe yeni ve güçlü ekipleriyle birlikte hazırlayacaklarını dile getirerek “Pandemi süreci iş yapış biçimlerini ve IT güvenlik/siber güvenlik sistemlerini oldukça değiştirdi. Kurumların güvenlik ihtiyaçlarını daha net adlandırabilmek için; müşteri ve iş ortağı deneyimlerini iyileştiren, yenilikçi marka ve çözümleriyle geleceği okuyabilen çevik firmalar ayakta kalacak ve büyümesini sürdürecek. Inforte’yi bu alanda güçlü bir liderliğe hazırlıyoruz. Çok yakında yeni gelişmeleri herkese duyuracağız” dedi.

Etiketler: »
Share
622 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?