logo

Instax, Güzel Anıları Sonsuza Kadar Yaşatıyor

Fujifilm, Sevgililer Günü’nde de sizi hediye seçmek zahmetinden kurtarmayı başarıyor. Zamanı ölümsüzleştirmek için ideal bir seçenek olarak piyasaya sunulan instax serisi modelleri, Fujifilm tasarımcıları tarafından son teknolojiyle tasarlanmış durumda. Birlikte geçirilen vakti daha eğlenceli hale dönüştürmeyi başaran instax modelleri, Sevgililer Günü’nde de en güzel hediye alternatifi olmayı başarıyor. Hem erkek hem de kadınlar için birbirinden farklı renkte ve alternatifte ürünleri piyasaya sunan instax, bu yıl da sevgilileri sevindirmeyi başaracak. Fujifilm, klasik tasarım seven kullanıcılar için piyasaya sunduğu çok sevilen instax mini 40 ve hem çıktı alma hem de fotoğraf çekme imkanı sunan 2’si 1 arada instax serisinin en küçük ve en hafif ürünü instax Mini LiPlay ürünleri ile Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezi olacak.

Hem klasik hem şık

Klasik ve şık tarzı ile fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı seven herkese hitap eden instax Mini 40; kolayca taşınabilir, yüksek kaliteli parlak siyah dokusu ve gümüş detaylara sahip görünümü ile Fujifilm kameralarının, ikonik tarzlarıyla uyumlu. Otomatik pozlama işlevi sayesinde ortam ışığı seviyesini otomatik olarak ayarlayabilen instax Mini 40, deklanşörün hızı ile flaş çıktısını manzaraya göre optimize edebiliyor. İnstax Mini 40, kolay selfie modu özelliğiyle de fotoğraf çekmenin ve paylaşmanın zevkini artırmayı başarıyor.

Ses ve görüntü bir arada

instax serisinin en küçük ve hafif modeli olan instax Mini LiPlay, hem kamera hem de fotoğraf yazıcısı özelliğiyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. LCD ekranı, ses kayıt özelliği, akıllı telefondan aplikasyon aracılığıyla kontrol edilebilmesi ve çekilen fotoğraflar üzerine filtre ve çerçeveler eklenebilmesi özellikleriyle eğlenceyi katlayan instax Mini LiPlay, sahip olduğu mikrofon sayesinde 12 saniyelik ses kaydı alınmasına olanak sağlayarak, keyifli anları sadece görüntülemekle kalmıyor aynı zamanda onlara hayat da veriyor.

www.instax.com.tr

Etiketler: »
Share
573 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?