logo

Intel, Gelecek Öngörülerini Açıkladı

Intel Kurumsal Sorumluluk Alarak Geleceğe Yön Vermeye Devam Ediyor.

Intel EMEA ve Hindistan IOT Satış Direktörü Ediz Altun, Intel’in kısa ve uzun vadeli planları ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

Intel’in kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği atılımlardan söz edilerek başlayan basın toplantısında, günümüz dünyasının dijitalleşme sürecinin tüm hızıyla devam ettiği üzerinde duruldu. Ediz Altun açıklamalarında, yarı iletken teknolojisinin dijitalleşme sürecinde büyük bir rol oynadığını, bu teknolojinin yazılım geliştiricilerinin işlerini kolaylaştırdığını ve müşterilerin yenilikçi çözümler sunabilmesini sağladığını anlattı. Altun, yarı iletken üretimindeki liderliklerini devam ettirmek istediklerini ve yarı iletken teknolojisine yönelik fabrika yatırımlarının devam edeceğini belirtti.

Toplantıda, Intel’in dünyadaki kritik değişikliklere karşı mücadeleyi hızlandırmak için paylaşımlı kurumsal sorumlulukta yeni bir çağa doğru yol aldığı ve bu amaçla oluşturduğu 2030 Intel RISE stratejisi açıklandı. Altun, teknoloji ve kolektif eylemlerin etkisiyle daha sorumlu, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dünya için kurumsal sorumluluk stratejilerini genişlettiklerini söyledi.

Etiketler: »
Share
574 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?