logo

Intel Türkiye Üst Yönetiminde Atama

mh_intel_yalim_eristiren

Intel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yalım Eriştiren

Intel’in Türkiye operasyonunda yaklaşık 10 yıldır çeşitli pozisyonlarda görev alan ve son olarak Iş Geliştirme ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Yalım Eriştiren, Ekim 2015 itibarıyla mevcut görev alanı genişletilerek Intel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektöründe 20 yıllık deneyime sahip olan ve yaklaşık 10  yıldır Intel’de çalışan Yalım Eriştiren, son 4 yıldır İş Geliştirme ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütüyordu. Eriştiren, bu görevi kapsamında Telekomünikasyon, Küçük Ölçekli İşletmeler, Finansal Hizmetler Sektörü, Perakende, Kamu, Eğitim gibi dikey sektörlerde ve Bulut, Veri Merkezi, Büyük Veri ve Nesnelerin İnterneti gibi yeni gelişen teknoloji alanlarında önemli sonuçlar sağladı. Eriştiren, İş Geliştirme ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevi süresince pek Intel global organizasyonu nezdinde birçok başarı hikayeleri yarattı.

20 yıllık iş hayatında kurumsal pazarlara ürün ve çözüm sağlayan çok uluslu teknoloji şirketlerinde çeşitli pozisyonlarda görev alan ve yönetim sorumlulukları üstlenen Eriştiren, liderlik ettiği ekiplerin ve sorumluluk alanlarının büyümesiyle birlikte Ekim 2015 itibarıyla Intel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Lisans ve lisans üstü eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Eriştiren’in Boğaziçi Universitesi’nden Executive MBA derecesi bulunuyor.

Etiketler: »
Share
1249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?