logo

İşletmelerin Günlük İletişim İhtiyaçları İçin Tasarlandı: Gigaset S650H PRO

mh_gigaset_pro

Gigaset, iş dünyasından gelen DECT IP telefonlara yönelik artan talebe S650H PRO ile yanıt verdi. Gigaset pro’nun hızla geleneksel ISDN cihazlarının yerini alan DECT IP telefonları ile bir işletme, yazılımından pratik uygulamalara bağlantı gibi her türden ek telefon özelliklerinden faydalanabiliyor. Cihaz, 300 saatlik bekleme, 12 saat konuşma süresi ve hızlı şarj özelliği ile dikkat çekiyor.

Cihaz, N720 Multicell sistemi ile güzel bir uyuma sahip, bu da bağlantıda hiçbir kesinti olmadan şirketin tesislerinin dört bir yanında güvenle kullanılabileceği anlamına geliyor. Çizilmelere ve sıvı aşındırmalarına dayanıklı özel grafit kaplaması telefonu her koşulda kullanmanıza olanak sağlıyor. Dezenfektan temelli temizlik ürünleriyle rahatlıkla temizlenebilir özel kaplama, yalnızca küçük işletmeler değil, aynı zamanda hijyenin büyük önem taşıdığı hastane ve sağlık kuruluşlarında da kullanım için ideal bir tercih oluyor.

Cihazın sunduğu ses profiliyle tek bir tuşa basarak cihazın gürültülü, normal ve sessiz ortamlara uyumu sağlanabiliyor. Ses kalitesi Gigaset’in patentli HDSP ses teknolojisine dayanıyor. Bu da, farklı ses seviyeleri için HD ses kalitesi sağlıyor. N720 ve N510 baz istasyonlarıyla tamamen uyumlu yapısı ile her türlü arama yapmak, sesli mesajları dinlemek ve gelen aramaları yönetmek gibi ihtiyaç duyulan tüm özellikleri bir arada sunuyor.

Etiketler: » » »
Share
759 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?