logo

İstanbul’da Davet ve İş Yemeklerinin Yeni Adresi: Villa Restoran Silivri

Rıdvan Tapin ve Villa Restoran Silivri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bertan Tapin

Villa Restoran Silivri, 21 Eylül 2022 tarihinde siyaset, sanat, spor ve iş dünyasından 400 seçkin davetlinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı. Villa Restoran Silivri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bertan Tapin, yatırımın standartları ve hizmet kalitesiyle bölgede önemli bir boşluğu dolduracağını belirterek “Restoranımızın resmi açılışını siz kıymetli dostlarımızla gerçekleştirmek istedik. Bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için her birinize şükranlarımızı arz ederiz. Yaz mevsimini geride bırakıp yüksek tempoda çalışmaya başlayacağımız bu günlerde, sizi keyifli bir akşamda ağırlamak istedik. Bir kez daha hoş geldiniz, şeref verdiniz” dedi.

Davetliler Eğlence Dolu Bir Gece Yaşadı

Davetlilerin kırmızı halı üzerinden yürüyerek girdiği restoranda, açılışa özel gerçekleştirilen ses ve ışık şovları misafirlere eğlenceli anlar yaşattı.

Tecrübeli Executive Chef Ali Ekber Kepenek ve ekibinin özenle hazırladığı lezzetlerden tadan misafirler, Balkan müziğinin güçlü yorumcusu Suzan Kardeş ve orkestrasının icra ettiği eserlerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

Müzik ve Sanatla Dolu Bir Mekan

Villa Restoran Silivri, gastronomideki iddiasını eğlence, kültür ve sanatsal etkinliklerle de taçlandırmayı hedefliyor. Restoranın bahçesinde ve fonksiyonel salonlarında düzenlenecek özel organizasyonlarda, eğlence ve sanat dünyamızın güzide isimleri bölgede yaşayan misafirlerle buluşma imkânı bulacak.

Davet ve İş Yemeklerinin Yeni Adresi

Villa Restoran Silivri, 2 dönüm arazi üzerine kurulu ve Marmara denizi manzaralı. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin yanında iş yemekleri, davetler ve kutlamalara da ev sahipliği yapacak donanıma sahip olan restoran, deneyimli kadrosuyla bölgede önemli bir boşluğu dolduracak.

Gecenin etkinlik yönetimini Oliva MICE firması gerçekleştirdi

Turizm, Etkinlik ve Organizasyon Sektörü’nün başarılı firmalarından Oliva MICE, Kurucu Ortakları Hüseyin Kurt ve Emrah Tırpan yönetimindeki ekipleriyle misafirlere keyifli bir organizasyon yaşattılar.

Etiketler: » »
Share
55 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?