logo

iyzico, İki Transfer İle Büyümeye Devam Ediyor

mh_iyzico_atama

iyzico Pazarlama Müdürü Çağdaş Önen, iyzico Ürün Müdürü Emre Talay

iyzico, uzman ekibini iki önemli yeni transferle birlikte büyüterek gücünü daha da artırıyor. Yakın dönemde yaptığı şirket satın alması (Mypat), içinde IFC’nin de yer aldığı 16 milyon TL’yi aşan yatırım ve Paypal gibi global şirketlerden yaptığı gözde transferlerle dikkat çeken iyzico, Yandex Türkiye’den transfer ettiği ve Pazarlama Müdürü olarak atamasını yaptığı Çağdaş Önen ile BKM’den Ürün Müdürü olarak kadrosuna kattığı Emre Talay’la ekibini daha da güçlendirdi.

BBDO Worldwide bünyesinde başladığı kariyerine bilişim sektöründe Pazarlama Yöneticisi olarak devam eden Çağdaş Önen, son olarak Yandex Türkiye’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu. Önen, Yandex’in marka bilinirliğinin ve pazar payının artırılması alanındaki önemli çalışmalarda da aktif rol üstlendi. iyzico’ya BKM’den Ürün Müdürü olarak katılan Emre Talay ise Yemeksepeti’nin de aralarında olduğu farklı şirketlerde İş Geliştirme Yöneticisi olarak başarıyla görev yaptı.

iyzico’nun deneyimli ve başarılı bu iki isimle kadrosunu daha da güçlendirmesi kapsamında görüşlerini paylaşan şirket CEO’su Barbaros Özbugutu “iyzico ödeme sistemleri alanında Türkiye’de ve dünyada ses getiren işler yapmayı sürdürüyor. iyzico’nun başarısında kuşkusuz ki alanının en deneyimli uzmanlarından ve yetenekli gençlerden oluşan ekibinin büyük etkisi var. Daha önce de açıkladığımız gibi ödeme sistemleri alanındaki liderlik yürüyüşümüz gücünü artıran kadromuzla daha da hızlı olacak” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
1031 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?