logo

iyzico, Yeni “Future Flow” İmgesi İle Vizyonunu Genişletiyor

iyzico, faaliyetlerinin temelindeki kolay”lığı future flow imgesi ile teknik kolaylığın ötesine taşıyor. Future flow imgesi, şirketin yeni logosu ve rengini bütüncül bir bakış açısıyla yansıtıyor ve finansal kapsayıcılığı artırmak hedefine paralel olarak iyzicoyu daha kapsayıcı bir konuma yerleştiriyor.

Güvenli nokta

iyzico sunduğu hizmetlerle online ödeme dünyasında, para transferini sağlayan güvenli nokta” olarak konumlanıyor. Her yaştan ve kesimden tüketici ve her sektörden farklı ölçeklerdeki ticari firmalar arasında güvenilir bir bağ kuruyor. iyziconun future flow” imgesi de bu bağı yansıtıyor.

Aynı anda gerçekleşen binlerce ödeme veya milyonlarca Korumalı Alışveriş işlemi, hareket halindeki akış ile mümkün oluyor. Üç noktanın bir araya gelerek oluşturduğu ok işareti, tüketici, üye iş yeri ve iyzico arasındaki soldan sağa akan hareketi yansıtıyor.

“Kolay anlaşılmak istedik”

Türkiyenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan iyzico-PayU Türkiye CEOsu Barbaros Özbuğutu, yeni imgeleri için yalın bir iletişim kurmanın ve kolay anlaşılmanın gereği olduğunu belirterek “Önceliklerimizden biri tutarlı olmak. Her mecrada aynı tonda yer almak ve herkese aynı ses tonuyla seslenebilmek istiyoruz. iyzico mavisi, detaylardan arınmış bir iletişim kurma hedefimizi yansıtıyor. Görsel dünyamızın yenilenme sürecinin, geleceğe sağlam bir adım atmamızda etkili olacağını düşünüyorum” dedi.

www.iyzico.com

Etiketler: » »
Share
2076 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?