logo

Jazz Company Aralık Ayı Programı İle Dopdolu

mh_jazz_company

Caz ve blues müziğin önde gelen müzisyenlerinin sahne aldığı, Taksim’de yer alan Elite World İstanbul Otel’deki Jazz Company’nin Aralık ayı programında birçok özel performans yer alıyor. Jazz Company’de 2 Aralık Cuma akşamı Sevil Esen’in yorumuyla dönemin 45’likleri, 9 Aralık Cuma akşamı  dünya müziklerinin seçkin örneklerinden oluşan repertuvarları ile özel sahne şovlarını birleştiren Two Man Show, 16 Aralık Cuma akşamı ise Manouche-u Âlâ grubu müzik sever ile buluşacak. Ayrıca ünlü caz sanatçısı İlham Gencer, Yılbaşı Partisi ile 31 Aralık Cumartesi akşamı Jazz Company’de olacak.

Türkçe şarkılardan oluşan repertuarını kendine özgü ses ve caz formundaki yorumuyla müzik severler ile buluşan Sevil Esen, 2 Aralık Cuma akşamı dönemin 45’liklerini seslendirecek.

Yerli ve yabancı binlerce müzikseverin takip ettiği Kubilay Kan ve Doğan Kospançalı, Two Man Show performansı ile 9 Aralık Cuma akşamı en sevilen caz şarkılarını seslendirirken, bir Gypsy Jazz grubu olan Manouche-u Âlâ, 70’ler, 80’ler ve 90’ların popüler şarkıları ile 16 Aralık Cuma akşamı sahne alacak.

Farklı ambiyansı ile de büyük beğeni toplayan, yılbaşına özel dekorasyonu ve sürprizleri ile yeni yıl akşamı için özel bir alternatif olan Jazz Company’de ünlü caz sanatçısı İlham Gencer, yılbaşına özel hazırladığı repertuarları ile farklı bir gece yaşatacak.

Menüsünde yer alan “Summertime”, “Blue Moon” kokteylleri ve “Caz Yemeği” ile damak zevkine hitap eden Jazz Company, her Cuma akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Jazz Company Aralık 2016 Takvimi

2 Aralık 2016 / Sevil Esen’le 45’likler

9 Aralık 2016 / Two Man Show

16 Aralık 2016 / Manouche-u Ala

31 Aralık 2016 / İlham Gencer‘le Unutulmaz Yılbaşı Partisi

Adres: Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim – İstanbul

www.eliteworldhotels.com.tr

Etiketler: » » » »
Share
1104 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?