logo

John Yun, TmaxSoft CTO’su Oldu

TmaxSoft Global CTO’su John Yun

TmaxSoft’un yeni Global CTO’su John Yun oldu. Yeni görevinde Yun, şirketin hem küresel teknoloji gündemine hem de büyümesine rehberlik edecek.

TmaxSoft’un kurucusu Dr. Daeyeon Park, John Yun’un yeni CTO olarak aralarına katılmasına ilişkin “John’un uzun teknoloji ve iş geliştirme geçmişinde edinmiş olduğu uzmanlığını TmaxSoft ile bir araya getirecek olmasından heyecan duyuyoruz. Tecrübesi şüphesiz, veri yapılarını modernize eden dünyadaki tüm kuruluşların karşılaştıkları benzersiz zorluklara karşı rehberlik edecektir” dedi.

TmaxSoft Başkanı ve CEO’su Joshua Yulish “John’un ilk işi, TmaxSoft ürünlerini destekleyen kuruluşlara, küresel teknik bir organizasyon içerisinde liderlik etmek olacak. Bu yeni rolüyle birlikte kendisine oldukça fazla sorumluluk yüklenecek ancak biz başarılı olacağına inanıyoruz” dedi. 

Yun, TmaxSoft’a katılmadan önce LG Electronics’te B2B İş Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Yun’un prestijli kariyerinde Accenture, Oracle ve PeopleSoft gibi pek çok tanınmış teknoloji şirketi yer alırken, bu süre zarfında sanal gerçeklikten bulut hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede teknik yetkinlikler elde etti. Berkley Kaliforniya Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimleri ile Uygulamalı Matematik alanında lisans eğitimini tamamlayan Yun, Boston Üniversitesi’nde de İşletme ve Proje Yönetimi alanında master yaptı.

www.tmaxsoft.com

Etiketler: » » »
Share
801 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?