logo

Joon, İlk Paris Uçuşunu Gerçekleştirdi

Air France KLM Türkiye Satış Direktörü Umut Çaynak, Fransa İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Air France KLM Havalimanı Müdürü Bruno Ferton

Air France KLM grubunun dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı yeni havayolu markası Joon, ilk Paris uçağını 26 Mart 2018 tarihinde havalandırdı. İlk uçuşa özel kurdele kesimi ve uçuş öncesi pistte açılış şovu gerçekleştirildi. İlk Paris uçuşuna yolcular Joon’un hediyeleriyle uğurlanırken, uçuş öncesi düzenlenen açılış kokteyline Fransa’nın İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter, Air France KLM Türkiye Satış Direktörü Umut Çaynak, Air France KLM Havalimanı Müdürü Bruno Ferton’un yanı sıra birçok kurumdan üst düzey yetkili katılım gösterdi.

Hizmetleriyle Adından Söz Ettirecek

Joon, dijital, bağlı, esnek, kişiselleştirilmiş özellikleri ile yolcularına benzersiz bir seyahat deneyimi sunacak. Joon orta mesafeli uçuşlarında, organik ikram menüsü, business ve ekonomi kabinleri, konforlu ve ihtiyaca uygun hizmetleriyle dikkat çekerken, uzun mesafeli tüm uçuşlarda eğlence içeriği sunan uçak içi TV sistemi yemek sunumları ve gurme ürün çeşidiyle kendinden söz ettirecek.

Kabin İçi Eğlence Sisteminde Bir İlk: YouJoon

Joon, tüm uçaklarında kabin içinde eğlence sistemi, spor kıyafetleriyle dikkat çeken dinamik kabin ekibi ve müşteri talebini dikkate alan ekonomi ve business sınıf hizmetleriyle yolcularına pek çok yenilik sunuyor. Kişisel cihaz üzerinden uçak içi yayın akışı sağlayan YouJoon, uçuş esnasında geniş bir eğlence içeriğine ücretsiz erişim sunuyor. Dizi, müzik, çocuk ve yetişkin programları gibi içerikleriyle YouJoon, yolculara keyifli bir uçak içi eğlence sistemi deneyimletiyor. İmza attığı iş birlikleriyle, dijitalleşme yolculuğunun yepyeni, dinamik ve ayrıcalıklı markası Joon, AirBnb Experience, Travelcar, Waynabox ve BHV Marais gibi yeni nesil seyahat ve deneyim markalarıyla iş birliklerine de imza atarak yolcularına; konaklama, araba kiralama, park, alışveriş ve concierge servislerinde kolaylık içeren kampanya ve fırsatlar sunuyor.

Haftada 228 uçuşla toplamda 13 destinasyon

Paris Charles de Gaulle havalimanından orta mesafe ağında Barcelona, Berlin, İstanbul, Lizbon, Napoli, Oslo, Porto ve Roma’ya, uzun mesafe ağında Fortaleza, Kahire, Cape Town, Mahé ve Tahran’a uçuş gerçekleştirecek Joon, haftada 228 uçuşla toplamda 13 noktaya ulaşacak.

Etiketler: » » » » »
Share
8371 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?