logo

Keenetic Marka Ağ Ürünleri Tanıtıldı

Keenetic marka ağ ürünlerinin tanıtıldığı basın buluşması 21 Ağustos 2019 tarihinde Keenetic Türkiye kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Vefa Tarhan’ın ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleşti.

Keenetic Ürünlerinde %96 Müşteri Memnuniyeti

Keenetic marka ağ ürünleri hakkında detaylı bilgiler paylaşan Vefa Tarhan konuşmasında, “Günümüzde çok ciddi güvenlik tehditlerinin yanı sıra, müşterilerimizin gerek kablosuz iletişimde gerekse uygulamaların çalışmasında ciddi performans beklentileri ile karşı karşıyayız. 2018 yılında Türkiye’de önemli ölçüde analizler yaptık. Geçmiş ve gelecek değerlendirildi, Keenetic’in çok doğru bir yolda olduğu gözlemlendi, daha iyisi için güncellemeler yaptık. Diğer taraftan Keenetic‘in mevcut müşteriler arasında %96 memnuniyet anketi de bizler için güzel bir sürpriz oldu. Şimdi Keenetic ile beraberiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve bu yönde adımlarımızı attık, ürünlerimizi hazırladık. Türkiye ofisini kurduk, bu güzel çözümleri müşterilerimizle buluşturmak için büyük heyecan içindeyiz” dedi.

“Çok İyi Bir Ekiple Çok Kaliteli Ürünler Sunmaktayız”

Keenetic HQ Hong Kong Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kevin Cheng da şunları söyledi: “Bizler çok iyi bir ekiple çok kaliteli ürünler sunmaktayız. Her zaman en iyi çözümlere sahip olmak için çok çalışıyoruz, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tanımlayıp karşılamayı ve onları memnun etmeyi ümit ediyoruz. Şimdi Vefa Tarhan‘dan önemli bir destek aldık, kendisi teknolojiyi, müşteri gereksinimlerini, Türkiye şartlarını çok iyi biliyor. Ev kullanıcıları, iş dünyası ve internet servis sağlayıcıları Keeentic çözümlerinden oldukça memnun kalacaklardır. Vefa Tarhan ile geçmişte birlikte de çalıştık, böyle güzel bir iş ortaklığının Türkiye’deki müşterilerimize büyük faydalar getirmesini diliyorum.”

Etiketler: Ağ ürünleri » Keenetic » Vefa Tarhan
Share
1475 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?