logo

Kingston FURY, G2 Esports İle Ortak Oldu

Kingston FURY, G2 Esports ile ortaklığını duyurdu. G2’nin efsanevi oyuncuları, Kingston FURY’nin yüksek performanslı DRAM ve SSD’lerinin yardımıyla, kullandıkları sistemleri bir üst seviyeye taşıyacak.

Kingston, her zaman bellek ürünlerinin oyunları etkileme gücüne inanıyor ve e-spor takımlarının gururlu bir destekçisi ve düzenli sponsoru olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu anlaşma, Kingston FURY ve G2 Esports arasındaki ortaklığın başlangıcı olsa da Kingston’ın, G2’nin kurucusu Carlos “Ocelote” Rodríguez ile ilk çalışması değil. SK Gaming’in eski profesyonel oyuncusu, HyperX serisini daha önce deneyimlediği için Kingston’ın gücünü yakından tanıyor.

Kingston Kıdemli Pazarlama Direktörü Craig Tilmond “Kingston kısa süre önce, Kingston FURY markasını tanıtarak bellek ürünlerinin yeniden lansmanını bu isim altında gerçekleştirdi. Ürünler, oyuncular ve markanın hayranları düşünülerek tasarlandı, bu nedenle G2’nin Kingston ailesine katılmasından büyük heyecan duyuyoruz. Carlos ve G2 ile bir kez daha çalışmayı ve aynı zamanda kendimizi onların hayranlarına yeniden tanıtmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

G2 Esports CEO’su ve Kurucusu Carlos ‘Ocelote’ Rodriguez “Kingston, yıllardır oyun oynamak ve çalışmak için inançla kullandığım en uzun süreli ortağım ve donanım markam olarak benimle birlikte. Markayı, çalışanlarını ve dokundukları her konuda sahip oldukları ileri görüşlü yaklaşımı seviyorum” dedi.

Kingston, G2’nin sürekli genişleyen iş ortakları listesine katılıyor. Hayranları, her iki markanın da özel ve yaratıcı içerikleri için hazır olmalılar.

kingston.com/gaming

g2esports.com

Etiketler: » » »
Share
753 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?