logo

kuikpara, Tüm Metropol Cep Pos Noktalarında QR İle Ödeme İmkanı Sağlıyor

Ulusal ve uluslararası para transferi sağlayıcısı PayPorter’ın mobil cüzdan uygulaması kuikpara ile kullanıcılarına para transferi, fatura ödeme, para yatırma ve para çekme gibi işlemleri kolaylıkla ve en hızlı şekilde gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Yeni işbirliğiyle artık kullanıcılar MetropolCard üye iş yeri noktalarında kuikpara mobil cüzdan uygulaması üzerinden “QR ile Ödeme” seçeneğini kullanarak ödeme yapma imkanına da sahip oluyor.

Hızlı, kolay ve güvenli ödeme

Kullanıcılar, uygulama içindeki Ödemeler kısmından “MetropolCard ile Öde” seçeneğini seçtikten sonra POS cihazındaki QR kodu okutarak ödeme onayı yapabiliyor.

Uygulama sayesinde kuikpara kullanıcıları alışverişlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu iş birliğiyle kullanıcılar geniş bir ödeme ağına sahip oluyor; kuikpara ile MetropolCard bulunan tüm üye iş yeri noktalarında ödeme yapılabiliyor.

Her an her yerden, sadece birkaç dokunuşla para transferi: kuikpara

PayPorter’ın dijital cüzdan uygulaması olan kuikpara, birkaç adımla yurt dışına ve yurt içine para transferi, fatura ödeme, İstanbulkart yükleme, para yatırma ve para çekme gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmeyi sağlıyor. 7/24 dijital transfer olanağını sunan kuikpara mobil cüzdanla, her an her yerden, sadece birkaç dokunuşla para transferi yapılabiliyor. Ayrıca Avrupa’ya 1 Euro’dan başlayan transferleri de mümkün kılıyor.

PayPorter ve kuikpara hizmetleri sadece Avrupa ile sınırlı da değil, PayPorter şubeleri ve kuikpara mobil cüzdan aracılığıyla 185+ ülkeye ve bu ülkelerdeki 25+ mobil cüzdan uygulamasına para göndermek de mümkün. 

www.payporter.com.tr

Etiketler: »
Share
81 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?