logo

Kuveyt Türk, Mobil Şubesini Yeniledi

Kuveyt Türk, yenilenen mobil şubesiyle dijital bankacılıktaki gücünü bir kez daha ortaya koyuyor. Kuveyt Türk müşterilerinin bankacılık işlemlerini daha kolay ve daha güvenli bir şekilde yapabilmesi için yeni özellikler eklenen mobil şube hayatı kolaylaştıran hizmetler sunuyor.

Kuveyt Türk Mobil Şube Yenilikleri

Giriş ve ana sayfası yenilenen mobil şube, yeni yüzüyle kullanıcılara varlıklarını, son hareketlerini, finansmanlarını, kartlarını ve hesaplarını ana ekranda görebilme ve sıralayabilme olanağı sunuyor. Kullanıcılar değiştirilebilir içeriklerle ana ekranlarını diledikleri şekilde kişiselleştirebiliyor.

Para Transferlerini Anında Haber Veriyor

Müşterilerin hesabına gelen ve hesabından giden para transferlerinden anında haberdar edildiği mobil bildirim özelliği de mobil şubenin bir diğer artısı. Kullanıcıların doğum günü gibi özel günlerini de unutmayan mobil şube, kişisel konum özelliği sayesinde 81 ilde 81 farklı yüzüyle kullanıcılarla buluşuyor.

Güvenlik Arttırıldı

Uygulamaya yeni eklenen Face ID ve Touch ID özellikleriyle iOS kullanıcıları, işlem yapmak için yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuma ile ikinci doğrulama yaparak daha güvenli bir şekilde işlem yapabiliyor. Anında şifre/şifremi unuttum, sim bloke kaldır menüleri sayesinde mobil şubeden ilk kez şifre almak, şifre değiştirmek ya da sim blokesini kaldırmak da anında mümkün oluyor.

Etiketler: » »
Share
3686 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?