logo

Lenovo, Aktif Kalem Özellikli Yoga 720’yi Tanıttı

Lenovo, Yoga serisinin en son modeli Yoga 720’yi 15 Ağustos 2017 tarihinde düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

Aktif kalem özelliği ile büyük ses getirecek cihaz, Yoga serisinin diğer üyeleri gibi 360° döndürülebilir menteşesi ile dört farklı kullanım şekli sunuyor.

Aktif kalem yaratıcılığı destekliyor

Yoga serisinin aktif kalem ile gelen ilk modeli olan cihaz, Windows 10’un sunduğu yeniliklerden de sonuna kadar faydalanıyor. Aktif kalem desteğiyle, One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve Web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen Ink özelliklerini kolayca yönetebilir, yaratıcılığınızı sergilerken günlük işlerinizi kolayca halletmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ink ve cihazın kalemi sayesinde kolayca 3 boyutlu çalışmalar yapabilir hatta çalışmalarınızı 3D printer ile 3 boyutlu çıktı olarak da alabilirsiniz.

Tek şifreniz parmak iziniz

Cihazın 13″ modeli yalnızca 14,3 mm incelikte ve 1,3 kg hafiflikte. 7. Nesil Intel Core i7 işlemciye sahip modelin, FHD ekranı bulunuyor ve 8 saate varan pil ömrü sunuyor. JBL’in geliştirdiği hoparlörlerle cihazın 13″ modeli, Dolby Audio Premium teknolojisi ile kaliteli bir ses deneyimi de vadediyor. Ayrıca parmak izi okuyucu özelliği sayesinde ürünlerde Windows Hello desteği bulunuyor. Bu sayede bilgisayarınızı yalnızca parmak iziniz ile yönetebilir, şifrelerinizi hatırlama sıkıntısına elveda diyebilirsiniz.

www.lenovo.com.tr

Etiketler: » » »
Share
1356 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?