logo

Lenovo EMEA Bölgesi Başkanlığı’na Francois Bornibus Atandı

Lenovo EMEA Bölgesi Başkanlığı Francois Bornibus

Lenovo, EMEA Bölgesi (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Operasyon Direktörü ve Genel Müdür Yardımcısı Francois Bornibus’un 1 Nisan 2017’den itibaren EMEA Bölgesi Başkanlığı’na terfi ettiğini açıkladı. Lenovoda 2012’de göreve gelmesinin ardından, bölgenin PC pazarındaki %10’luk payını iki katından fazla artırarak %21.1 seviyesine getiren Bornibus’un yeni görevi ile Lenovo’yu EMEA bölgesinde PC, tablet ve sunucu alanında liderliğe taşıması bekleniyor.

Hedef, her alanda liderlik

Bornibus’un hedefleri arasında Lenovo’nun bilgisayardaki başarısını EMEA Bölgesi’nde de yakalaması yer alıyor. Ayrıca Lenovo’nun üçüncü sırada bulunduğu sunucu pazarındaki yerini müşterilere sunulan çözümler ile sağlamlaştırması ve Motorola’nın da bu pazardaki gelişimini sürdürmesi konusunda çalışmalar yapması bekleniyor.

Luca Rossi: Başarılarımız sürecek

Bornibus’un terfisi hakkında konuşan Lenovo’nun EMEA ve Latin Amerika Bölgesi Başkanı Luca RossiFrancois’nın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika pazarı ve bu zorlu pazardaki hedeflerimizle ilgili ciddi bir tecrübesi var. Onun liderliği ve tecrübesiyle birlikte, hedeflerimize ulaşmadaki başarımızı devam ettireceğiz” dedi. Lenovo Global Liderlik Ekibi’nin de bir üyesi olan Francois Bornibus, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika pazarlarından sorumlu olarak Luca Rossi’nin ekibinden yer alacak.

www.lenovo.com.tr

Etiketler: » »
Share
919 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?