logo

Lenovo, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin Ana Sponsoru

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu

Lenovo, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru oldu. Lenovo’nun lig sponsorluğu 7 Haziran 2018 tarihinde İstanbul’da yapılan basın toplantısı ile duyuruldu. Basın toplantısına Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan ve Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu katıldı

Türkiye’de Sporun Geleceğine Destek

Lenovo, sahada yüksek performansa dayanan yeni nesil basketbol için Türkiye’de bu sporun geleceğine destek verecek. Lenovo, basketbolun yanı sıra yüksek performans, mükemmellik ve hız gerektiren başka spor alanlarında da yatırım yapıyor. Marka, tasarım, performans ve inovasyon konusundaki mükemmelliğiyle tanınan küresel ikonik marka Ferrari ile işbirliğini geçtiğimiz aylarda açıkladı. Yine geçtiğimiz aylarda MotoGP pistinde yüksek performansı ile Dünya Şampiyonluğu‘nda zirveye oynayan Ducati ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Lenovo Türkiye son olarak Beşiktaş JK işbirliği ile dünyada bir spor kompleksi içinde yer alan ilk gerçek kapsamlı gaming alanı olan Lenovo Game On’u açtı. Oyunseverler Lenovo Game On’da yüksek performanslı ürünlerle yepyeni bir oyun deneyimi yaşama şansına sahip oldu.

Lenovo’nun 7 Haziran 2018’de gerçekleştirilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsorluğu basın toplantısında TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu “Özel sektörün değerli markalarının önce sporu, sonra da basketbolu bir iletişim platformu olarak seçmeleri bizleri gururlandırıyor. Basketbolun sunduğu heyecan ve mücadele dolu ortamla sporseverleri birleştiriyor, büyük ve güçlü bir aile oluyoruz. Teknolojide performans, dinamizm ve mükemmellik temalarını sahiplenen Lenovo’nun, 2018-2019 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne de bu enerjiyle büyük değer katacağına eminim” dedi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu “Lenovo olarak Avrupa’da basketboldaki yüksek performansları ve başarılarıyla bize yaşatan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Lenovo, Türkiye’de ve dünyada bilgisayarlarının yüksek performansı ile büyük hayran kitlesine sahip. Markamızın teknolojide sahiplendiği yüksek performans, mükemmellik ve hızı, basketbol sahasına taşıyacağız. Avrupa’nın önde gelen liglerinden biri olan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne ana sponsorluğumuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği ile yeni nesil basketbol için temel oluşturacağız” dedi.

www.lenovo.com.tr

Etiketler: » » » »
Share
879 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?