logo

Lionel Messi Huawei’nin Global Marka Yüzü Oldu

mh_huawei_messi

Huawei Latin Amerika Tüketici Birimi İş Grubu CEO’su Tyrone Liu, Lionel Messi

Huawei, Lionel Messi’nin şirketin global marka yüzü olduğunu açıkladı. Bu işbirliği, Huawei’nin yükselen marka değerine ve kitle iletişimi deneyimine de yeni bir boyut kazandırıyor.

Huawei Terminal İş Birimi Başkanı Kevin Ho Lionel Messi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, Huawei markasının kitlelerle iletişimine yeni bir soluk ve canlılık getirirken, özellikle marka bilinirliğine ve sadakatine, önemli oranda katkı sağlayacak. İlerlemekte olduğumuz yoldan ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz ve başarıya odaklı bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.  Gerçekleştirdiğimiz büyük ölçekli anlaşmalarla, bu tutkulu ve özverili yaklaşımımızı kullanıcılarımızla da paylaşıyoruz. Bu tutku, Messi’nin yaşamı ve kariyeri ile de örtüşüyor. Messi ve ailesi, futbolcunun profesyonel kariyerindeki hedefleri ve tutkularını hayata geçirebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar.

Huawei Latin Amerika Tüketici Birimi İş Grubu CEO’su Tyrone Liu Her gün üzerine koyarak artırdığı mücadele gücüyle tüm dünyanın sevgisini kazanan bu özel yıldızla gerçekleştirdiğimiz sıra dışı işbirliğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni marka elçimiz, Huawei markası ile aynı değerleri taşırken, büyük hedeflerine ulaşmak için fırsatları en iyi şekilde değerlendiren gerçek bir yıldız. Huawei, sporun insanların kendilerini ifade etmelerinin en iyi yolu olduğuna inanıyor ve bu anlayışla spor eko-sistemi özelindeki yatırımlarına ve desteğine devam ediyor. Futbol kategorisi de bu kapsamda popülaritesiyle öne çıkıyor. Son yıllarda, tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği América, Santa Fe, Sporting Cristal, Arsenal, Atlético de Madrid ve AC Milan gibi birçok kulüple birlikte, markamızla aynı değerleri taşıdığına inandığımız; Robert Lewandowski, Alexis Sánchez ve bugün de Lionel Messi ile bu kapsamda önemli işbirlikleri gerçekleştirdik” dedi.

Yıldız futbolcu Lionel Messi Hayallerinize ulaşmak için mücadele etmelisiniz. Büyük hayaller fedakârlık gerektirir. En üst noktaya ulaştığınıza inandığınız anda dahi, diğer hedeflere odaklanarak, en iyi şekilde çalışmaya devam etmelisiniz” dedi.

Huawei, mükemmellik ve inovasyon odaklı anlayışıyla, bugün dünyanın en büyük 3 akıllı telefon üreticisinden biri olarak konumlanmayı başardı. Markanın amiral gemileri; “Mate”, “P” ve “G” serisi akıllı telefonlarının üstün teknolojik özellikleri ile göz alıcı performansı, tüm dünyada kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılanmaya devam ediyor. Markanın son amiral gemisi Mate 8 ise özellikle günümüz iş yaşamına hitap eden tarzıyla öne çıkıyor. Huawei Mate 8, tanıtıldığı 26 Kasım 2015 gününden bu yana dünya çapında 3 milyonluk sevkiyat adedine ulaştı.

Etiketler: » » »
Share
987 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?