logo

G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’u Oyuncularla Buluştu

Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip yeni G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’u oyuncularla buluşturdu. Cihaz, kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanıyor. HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden 10 kat daha fazla güç verimliliği sunuyor.

G305 LIGHTSPEED Oyunculara Yüksek Performans Sunuyor

Cihazın HERO sensörü, kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor. Hızlandırma ya da yumuşatma olmadan, olağanüstü duyarlılık ve doğruluk sunan, yüksek güç verimliliğine sahip sensör, 12000 DPI’a kadar duyarlılık ve 400 IPS hassasiyet değeriyle öne çıkıyor. Üründe bulunan ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ise 1ms’lik gecikme oranıyla uçtan uca optimize kablosuz bağlantı, yüksek rekabet için hızlı tepki süresi, güvenilirlik ve kablolu mouselardan daha hızlı bir performans sunuyor.

Uzun pil ömrü İle 250 Saate Kadar Kullanım

Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabiliyor. Ayrıca, Logitech Gaming Software’daki dayanıklılık modu ile gecikme hızı 8ms’ye düşürülerek, pil ömrü dokuz aya çıkarılabiliyor. Hafif mekanik tasarımı, ultra verimli pil kullanımı ve yüksek manevra kabiliyeti için sadece 99 gramlık ağırlığı sayesinde dayanıklılık ve basitlik sunan Logitech G305, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle oyuncularla buluşuyor.

“G305 ile herkese en iyi teknolojiyi sunmak istedik”

Rakiplerinin kablolu ürünlerinden daha hızlı kablosuz performans sunmak için yıllardır çalıştıklarını belirten Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai “Çalışmalarımız sayesinde kablosuz performansımız, e-spor profesyonellerinin teknolojimize güvenebileceği ve maçları rahatlıkla kazanabileceği seviyeye ulaştı. G305 ile herkese en iyi teknolojiyi sunmak istedik. HERO sensörüne ve LIGHTSPEED teknolojisine sahip G305, kablosuz mouse kullanmak için mükemmel bir sebep” dedi.

www.logitechG.com

Etiketler: » » »
Share
1134 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?