logo

Lotus Cars Türkiye Pazarında

Soldan sağa: Royal Motors Genel Müdürü Artuğ Aysal, Royal Motors’un Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Aysal, Lotus Ortadoğu Bölge Müdürü Jonathan Stretton

Royal Motors’un yeni markası Lotus Cars Türkiye Caddebostan da açılış yaptı.

Lotus Cars Türkiye, Ortadoğu ortaklığı ve Lotus Cars’ın bölgedeki distribütörlüğü ile birlikte Türkiye’deki otomobil tutkunlarına bu özel markayı deneme fırsatının kapılarını açmış oldu.

Açılışta konuşan Royal Motors’un Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Aysal “Dünyaca bilinen marka Lotus’u bu pazarda temsil etmekten heyecan ve gurur duyuyoruz. Otomotiv endüstrisinde donanımlı bilgi birikimi ve tecrübemiz ile kendimizi kabul edilir müşteri memnuniyetine adadık. Bu yeni showroom Lotus’un Türkiye’ye dönüşünü göstererek Royal Motors’un ürünlerini teşhir ederek müşterilerimize en iyi kalitede destek verir. Hepimiz uzun vadeli ortaklık ve başarıdan umutluyuz” dedi.

Lotus Ortadoğu Bölge Müdürü Jonathan Stretton “Royal Motors Lotus’un bu bölgede büyümesinde atılan önemli ve büyük adımdır. Bizler Royal Motors ile çalışmaktan ve Lotus spor arabalarını Türkiye pazarında tanıtımından son derece memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Lotus arabaları firmanın, mühendisliğinden mükemmelliğe, yapımından dizaynına kadar tüm süreçte titiz çalışmaya kendini adamasından faydalanır. Saf sürüş tecrübesini sağlayan yaklaşımı ile iyi bir biçimde şekillendirilmiştir. Sadece düz çizgi performansını artırmaktan çok, bir arabanın ağırlığını azaltmak süspansiyonun doğru kalibrasyonunu sağlar. Bu net kullanım daha iyi gövde ve hız kontrolü sağlar, ancak sürüş konforu, rahat hissetme duygusundan ödün vermez. Ağırlığın genel olarak azaltılması da, ağırlık dağıtımının optimize edilmesine, yüksek hızda virajlarda bir spor otomobilin duruşuna ve dengesine büyük katkıda bulunur.

Her bir Lotus el yapımıdır ve Norfolk’daki meşhur Hethel fabrikasında her sene iki bin spor araba üretimi yapılmaktadır. Kültüründen son derece gurur duyan Lotus, kenar kesim dizaynları ile müşteriye eşsiz deneyim sunmayı amaçlayarak tüm İngiliz zanaatkarlığını gözler önüne serer.

 

Etiketler: » » » »
Share
6712 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?