logo

Markafoni, Zorlu Center’da Yeni Mağazasını Açtı

mh_markafoni_bukoli_acilis

Türkiye’nin moda ve yaşam tarzı stili konusunda çalışmalar sürdüren grubu Markafoni, perakende deneyimini şimdi de Zorlu Center’da açtığı yeni mağazasında tüketicilere ulaştırıyor. E-ticaretin tamamlayıcısı olarak tasarladıkları mağazalarında Markafoni, yeni ve özgün bir deneyim yaşatıyor.

Borusan Lojistik inovasyon ekibi tarafından internet alışverişlerinde yaşanan teslimat sorunlarına çözüm olarak geliştirilen yeni nesil teslimat modeli BUKOLİ işbirliğiyle düzenlenen açılışa, iş ve cemiyet dünyasından renkli isimler vardı.

Markafoni CEO’su İlker Baydar ve Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç’in ev sahipliği yaptığı Zorlu Markafoni Mağazası’nın açılışında L’Oréal Tüketici Ürünleri Bölümü Genel Müdürü Valery Gaucherand, Revna Demirören, Pınar Tezcan, Berrin Zorlu, Pınar Hotiç, Ayşe Tolga, Elif Gönlüm, Özge Ulusoy, Hande Acar, Işıl Reçber, Esra Eron, Aylin Yılmaz, Ayşe Tolga, Elif Güvendik, Pelin Kaya da yer aldı.

mh_markafoni_bukoli_acilis_02

E-ticaretteki perakende deneyimini İstanbul’un dört bir yanında açtıkları mağazalarıyla zenginleştiren Markafoni, sanal dünyadaki 7,4 milyon kullanıcısına dokunmayı hedefleyerek iletişim kanallarını çeşitlendiriyor. BUKOLİ, akıllı makinelerin aralarında bulunduğu yaklaşık 600 teslimat noktası ile kullanıcılarına İstanbul’da alternatif, yeni nesil bir teslimat imkanı sunuyor.

Etiketler: » » » » »
Share
3812 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?