logo

Mastergames Turnuvasının 2018 Yılı Kayıtları Başladı

MasterGames, 20 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında 10 dalda gerçekleşecek spor karşılaşmalarıyla üniversite mezunlarını ve iş dünyasını bir araya getirecek. Organizasyon  5. senesinde eğlence ve mücadele dolu bir turnuvaya daha imza atacak. Üniversite mezunlarını bir araya getiren ve kendi okullarının mezunlar dernekleriyle iletişimlerini artıran Turnuva, aynı zamanda okul günlerindeki gibi birlikte spor yapmayı, aktif yaşamaya teşvik etmeyi ve gittikçe zayıflayan bağları sağlamlaştırmayı da hedefliyor.

18 Üniversitesinden 1000’den fazla mezun

Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ, ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen 18 üniversitesinden 1000’den fazla mezun, 20 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvada futbol, voleybol ve basketbol olmak üzere 3 takım sporunda; tenis, yüzme, koşu ve masa tenisi olmak üzere 4 bireysel sporda; satranç, tavla ve briç olmak üzere 3 zihin sporunda yarışacak.

Mezunlar arasındaki ilişkileri güçlendirecek

MasterGames Organizasyon Komitesi Başkanı Tijen Mergen “Okul günlerindeki gibi birlikte spor yapmak ve mezunlarımız arasındaki ilişkileri güçlendirmek için tüm üniversite mezunlarını MasterGames’e bekliyoruz. Amacımız genç̧ üniversiteleri de kapsayarak, binlerce kişinin katılımıyla tüm Türkiye’ye yayılmak ve ardından uluslararası bir turnuva haline dönüşerek büyümek” dedi.

Detaylı bilgi için: www.mastergames.org

Etiketler: »
Share
1636 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?