logo

Maxi Haber 19 Yaşında !

Maxi Haber Genel Yayın Yönetmeni Aykut Altındağ

Maxi Haber yayın hayatına 23 Nisan 2004 tarihinde başladı. Türkiye’de faaliyetlerini aralıksız 19 yıldır çevrimiçi olarak sürdürüyor. Özellikle Bilişim Sektörü’nün ve Türkiye’de ve dünyada teknolojinin nabzını tutan, iş dünyasına teknoloji penceresinden bakan maxihaber.net her gün okuyucularına en güncel haberleri ulaştırıyor.

İş Dünyasına Teknoloji Penceresinden Bir Bakış

Kurulduğu ilk günden itibaren haberi yerinde takip eden Maxi Haber, her gün haber ve videolarla bilişim-teknoloji meraklılarına ve sektör profesyonellerine ulaşıyor. Okuyucularımız 19 yıl boyunca on binlerce haber, yüzlerce röportaj ve haber videosuna ulaştılar.

Maxi Haber YouTube Kanalı Videolar Üretmeye Devam Ediyor

Maxi Haber’in 19. yılı ile ilgili olarak açıklama yapan Genel Yayın Yönetmeni Aykut Altındağ, “Yenilenen logomuz ve formatımız ile çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyor ve hiç ara vermeden video içerik üretiyoruz. Maxi Haber’in video kanalının da devreye girmesiyle birlikte ürettiğimiz içerikleri daha fazla kişiye ulaştırıyoruz.  Bu günlere gelmemizde emeği olan okuyucularımıza, destekçilerimize, yazarlarımıza ve tüm dostlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Tam 19 yıldır Türkiye’nin en büyük yayınları ile aynı platformu paylaşan güvenilir bir haber sitesi olduğumuz için gururluyuz. Dünyamızın içinde bulunduğu ortam hepimizin çok daha fazla çalışmasını gerektiriyor. Biliyoruz ki yolumuz uzun ve zorlu. Fakat yolumuza emin adımlarla ve aralıksız çalışarak devam ediyoruz.” dedi.

Bilgi için.

www.maxihaber.net

https://www.youtube.com/c/MaxiHaberHaberMerkezi

Etiketler: »
Share
294 Kez Görüntülendi.